Приватний пансіонат для престарілих в Івано-Франківську

Дім престарілих в Івано-Франківську

Літні люди часто відчувають себе слабкими, безпорадними та самотніми. Тим, хто усе життя звик самостійно задовольняти власні потреби та навіть несли відповідальність за інших членів родини, важко просити близьких про допомогу. Діти мають свої обов’язки, сім’ю, роботу, тому не в змозі надати якісний догляд родичам похилого віку.

Персонал дому престарілих Івано-Франківська «Турбота Улюблених» забезпечує постійний нагляд за клієнтами. Кваліфіковані медсестри та санітарки слідкують за медичними показниками мешканців пансіону, допомагають з прийомом ліків, гігієнічними процедурами та організацією харчування, сну, дозвілля. У нас проживають лежачі люди, з деменцією, хворобами Альцгеймера, Паркінсона, онкологією, а також постояльці, які реабілітуються після інсультів, інфарктів, переломів. Також ми завжди раді клієнтам, які можуть самостійно себе обслуговувати, але хочуть проживати серед однолітків та прагнуть постійного спілкування.

Умови проживання в будинку престарілих в Івано-Франківську

«Затишніше, ніж вдома» – мабуть, саме цю фразу нам найбільш приємно чути від підопічних. Ми потурбувалися про те, щоб мешканцям було комфортно перебувати в наших будинках. Приміщення оснащені всім необхідним для безпечного пересування: широкими отворами у дверях, пандусами, поручнями на стінах, зручними пологими сходами, антиковзаючим покриттям на підлозі. Дім розрахований на людей з ходунками чи на інвалідних кріслах.

В кімнатах присутні:

 • Кліматична техніка: кондиціонери, радіатори та тепла підлога.
 • Нові ліжка з ортопедичними матрацами, які забезпечують якісний та здоровий сон та розраховані на лежачих хворих.
 • Камери спостереження, щоб гості завжди були під наглядом персоналу.
 • Вогнегасники, протипожежна сигналізація та датчики диму.
 • Продумана система освітлення з нічниками та яскравою основною лампою.
 • Кнопка тривоги у кімнатах, де перебувають VIP-клієнти та лежачі хворі.

У будинку також є приміщення загального користування: кухня, їдальня, вітальня, в якій літні люди проводять дозвілля, дивляться телевізор та спілкуються один з одним. В кімнатах проживають від одного до шести осіб. Прибудинкова територія повністю оснащена для неспішних прогулянок на свіжому повітрі та знаходиться під охороною.

Цілодобовий догляд, збалансоване харчування та приємне дозвілля

Ми ретельно підбираємо персонал, адже знаємо, що для роботи з літніми та хворими людьми мати професійні навички з надання медичної допомоги недостатньо. Потрібно бути чуйними, уважними, терплячими, вміти слухати, часом надавати психологічну підтримку. У будинку престарілих Івано-Франківської області працює штат санітарок та доглядальниць, серед обов’язків яких:

 • Піклування про здоров’я літніх людей в залежності від їхніх потреб та хронічних захворювань.
 • Дотримання чистоти у приміщеннях: регулярне провітрювання кімнат, вологе прибирання, регулювання рівня вологості та температури повітря.
 • Забезпечення повноцінного збалансованого харчування чотири рази на добу. Ми враховуємо рекомендації лікарів та геронтологів: в раціоні клієнтів лише свіжа, якісна та корисна їжа. Усі страви подаються до столу не пізніше, ніж через дві години після приготування. Також у домі престарілих в Івано-Франківську передбачено окреме харчування для хворих, які потребують спеціальної дієти.
 • Щоденний контроль за життєвими показниками: тиск, температура, пульс, рівень цукру.
 • Допомога в здійсненні гігієнічних процедур тим, хто цього потребує. Сюди входять прийняття ванної, розчісування, догляд за нігтями, чищення протезів та інші послуги для підтримання зовнішнього вигляду.
 • Організація дозвілля. Ми заохочуємо будь-які захоплення: разом виконуємо легкі фізичні вправи, читаємо книги, спілкуємося на різні теми, проводимо час на свіжому повітрі. Усі клієнти мають доступ до настільних ігор і телевізору, можуть допомагати з приготуванням їжі чи доглядати за рослинами, займатися рукоділлям чи ставити театральні сценки на свята.

Ціна проживання у домі престарілих доступна для працюючих родин, які бажають створити всі умови для комфорту своїх близьких. Вартість послуг залежить від обраних умов проживання, рівня самостійності клієнта та його особистих потреб.

Обратная связь

Заполните форму, и мы свяжемся с вами
в ближайшее время

Послуги приватного будинку для
престарілих "Турбота коханих"

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, використовуваних для приготування свіжих і збалансованих блюд. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, психологічний комфорт, що включає їх. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум двічі в день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця : тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Престарілі люди часто потребують супроводу при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для престарілих наймає на роботу фахівців з досвідом і профільною освітою. Кожен співробітник "Турботи коханих" здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для тих, що бажають заохочуємо тягу до працетерапії і участі в житті пансіонату. Організовуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Окрім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості дістають можливість спілкуватися з ровесниками і однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається наодинці.

Зручний контакт з родичами

Літні люди у будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою мессенджеров або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки постояльців в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачений пожежний захист і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.