рацион для пожилых людей

5 гаджетів, які зроблять життя престарілої людини цікавішим та комфортнішим

Сучасні технології можуть контролювати показники здоров’я людей похилого віку, допомагають їм підтримувати зв’язок з близькими або залишатися в курсі останніх новин. Є і маса розважальних гаджетів, які роблять життя старшого покоління більш насиченим і цікавим.

У будинку для  людей похилого віку у ​​Дніпрі «Забота любимых» проживають люди з обмеженими можливостями або ті, хто проходить реабілітацію після травм та операцій, тяжкохворі пацієнти або гості похилого віку, які самостійно себе обслуговують і хочуть перебувати в компанії однодумців. За довгий досвід роботи ми вивчили потреби своїх клієнтів і можемо точно сказати: люди похилого віку люблять гаджети не менше молоді. Головне – підібрати пристрої, які відповідають їх перевагам.

Мобільний телефон

У магазинах електроніки продаються так звані «бабушки», адаптовані під пенсіонерів. Вибираючи гаджет, звертайте увагу на такі параметри:

  • Розмір дисплея та кнопок.
  • Гучність звуку.
  • Потужність акумулятора.
  • Вага та параметри корпусу.
  • Простота інтерфейсу.

Розумні часи

Ідеальне рішення для людей похилого віку, які знаходяться далеко від своїх дітей та онуків. Розумний годинник – медичний гаджет, що вимірює основні життєві показники: пульс і тиск. Залежно від моделі, у пристрої може бути кнопка SOS або датчик падіння, які в екстрених випадках сповіщають родичів про подію.

Електронна книга

Любителям літератури можна подарувати простий рідер із цифровою бібліотекою, складеною на смак літньої людини. Вибирайте гаджет із гарним великим екраном та передачею зображення, що імітує звичайний папір. Бажано, щоб у пристрої можна було встановити великий розмір шрифту.

Цифрова фоторамка або метеостанція

Милий та зворушливий подарунок, який піднімає настрій навіть у погану погоду. Завантажте на пристрій найкращі сімейні знімки і час від часу додавайте нові кадри. Цифрова метеостанція – компактний настільний прилад, що показує температуру, вологість повітря та атмосферний тиск.

Відчуваючи турботу з боку родичів та персоналу пансіонату, пенсіонери почуваються максимально комфортно та щасливо. Ціни в будинку для літніх людей у ​​Дніпрі https://gral.org.ua/uk/budinok-prestarilih-dnipro/ доступні для працюючих українських сімей.