5 распространенных мифов о домах престарелых

5 поширених міфів про будинки для людей похилого віку

Навколо пансіонатів для людей похилого віку завжди було багато чуток, що породили безглузді стереотипи про життя в подібних установах. Ми вирішили розвіяти найпоширеніші міфи, підкріпивши їх очевидними фактами на прикладі елітного будинку для людей похилого віку в Києві «Забота любимых».

1. У такі заклади віддають людей похилого віку ті, хто не хоче про них піклуватися.

Причин, через які родичі визначають людей похилого віку в пансіонати, може бути безліч. Наприклад, люди з деменцією або лежачі хворі потребують постійного догляду. Родичі, що працюють, фізично не можуть весь час перебувати поруч, а житлові умови не завжди дозволяють забезпечити безпеку такій людині і постійну присутність доглядальниці. Непоодинокі також випадки, коли люди похилого віку самі обирають життя в пансіонаті, щоб не доставляти труднощів близьким. Слід також враховувати, що навіть люблячі родичі не завжди можуть надати кваліфікований догляд з дотриманням усіх медичних рекомендацій.

2. У пансіонатах люди похилого віку почуваються самотньо

У таких установах пенсіонери перебувають під наглядом персоналу. По-друге, вони проживають у компанії своїх однолітків, з якими можна прогулятися на свіжому повітрі, зіграти в шахи, разом подивитися телевізор або обговорити останні новини в той час, як удома старі більшість дня надані самі собі. Гості пансіонату для людей похилого віку «Забота любимых» мають постійний доступ до стаціонарного, мобільного телефону та Skype та можуть вільно спілкуватися з близькими будь-яким засобом зв’язку. Ми щодня відкриті для відвідувань, тому родичі можуть відвідувати постояльців і у будні, і у вихідні.

3. У закладах для пенсіонерів погані умови проживання

Така думка найчастіше стосується державних будинків для людей похилого віку. У зв’язку з недостатнім фінансуванням ситуація в цих пансіонах залишає бажати кращого, чого не скажеш про приватні заклади. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві «Забота любимых» забезпечує постояльцям:

  • Кімнати з євроремонтом та медичним обладнанням для безпечного пересування: поручнями, антиковзким покриттям на підлозі, яскравим освітленням, широкими дверними прорізами, стійкими сходами на сходах, порогами, зручними для пересування з ходунками або на інвалідному візку.
  • Комфортні умови та чистоту. Ми регулярно провітрюємо приміщення, забезпечуємо оптимальну температуру за допомогою кліматичної техніки, щодня проводимо вологе прибирання.
  • Підвищена увага до пожежної безпеки. Будинок оснащений датчиками диму, вогнегасниками та камерами спостереження у всіх кімнатах.
  • Збалансоване чотириразове харчування відповідно до рекомендацій дієтологів та геронтологів.

4. Перебування в будинку для літніх людей прирівнюється до ув’язнення в лікарні

Спільне між цими двома установами лише в тому, що в них літні люди під наглядом кваліфікованих медсестер. Персонал приватного пансіонату для людей похилого віку у ​​Києві «Забота любимых» відбирається з особливою ретельністю, адже працівники мають не лише вміти надавати медичну допомогу, а й бути уважними до клієнтів, ставиться до них із турботою, розумінням та терпінням. У приватних будинках для літніх людей пенсіонери можуть займатися своїми хобі, гуляти на свіжому повітрі, відновлюватися після травм або вести свій звичний спосіб життя.

5. Приватні пансіонати для літніх людей – це дорого

Перебування родича в «Забота любимых» може дозволити собі будь-яка сім’я, яка працює. Ціна наших послуг залежить від умов проживання, рівня самостійності клієнта, наявності особливих потреб. Стандартний пакет передбачає проживання із чотириразовим харчуванням, постійним наглядом персоналу, щоденним контролем здоров’я, продуманим дозвіллям.