Аптечка пожилого человека: какие препараты и приборы всегда должны быть под рукой

Аптечка людини похилого віку: які препарати та прилади завжди повинні бути під рукою


Домашня аптечка має наповнюватися тими препаратами, які відповідають віковим категоріям усіх членів сім’ї та показникам їхнього здоров’я. При хронічних і серйозних захворюваннях наявність тих чи інших засобів повинен регулювати лікар. Але є групи ліків, які повинні завжди бути під рукою у людей похилого віку. Пансіонат для людей похилого віку в Києві «Забота любимых» забезпечує постояльцям цілодобовий медичний догляд. Ми щодня вимірюємо показники здоров’я гостей, стежимо за прийомом ліків, допомагаємо у профілактиці, лікуванні хвороб та реабілітації після травм. Досвідчений персонал закладу вміє надавати медичну допомогу та точно знає, які прилади, таблетки, краплі та матеріали мають бути у будь-якому будинку, де мешкають пенсіонери.

Що має бути в аптечці у літньої людини

У домашній коробочці з медикаментами обов’язково повинні бути:

  • Препарати для надання першої медичної допомоги: перев’язувальний та кровоспинний матеріал, антисептики для обробки ран та порізів, нашатирний спирт у разі непритомності, «Пантенол» проти опіків.
  • Ліки для лікування перших симптомів ГРВІ, застуди: від болю в горлі, закладеності носа, а також жарознижувальне.
  • Сорбенти. Найбільш простий та безпечний варіант – активоване вугілля. Якщо хворому тяжко ковтати, краще взяти гелевий або порошкоподібний сорбент.
  • Протиалергічні препарати.
  • Заспокійливе – традиційні собача кропива і валеріанка.
  • Спазмолітики та знеболювальне у формі таблеток та гелів, мазей.
  • Серцеві ліки та медикаменти від підвищеного, зниженого тиску. Їх повинен призначати лікар.Індивідуально підібрані препарати, необхідні лікування хронічних недуг людини.

Також в арсеналі мають бути термометр, тонометр та пульсоксиметр. Глюкометр для людей із діабетом.

Де краще розмістити аптечку

У пансіонаті для людей похилого віку проживають люди з різними захворюваннями, тому ліки в таких закладах повинні зберігатися під наглядом персоналу в недоступному місці. У домашніх умовах, у разі поганого самопочуття, людині доводиться самостійно надавати допомогу. Найкращим місцем для аптечки буде шафа або тумба, куди не потрапляють прямі сонячні промені та немає температурних перепадів.