Каким должен быть режим дня пожилого человека

Будинок для людей похилого віку у Вінниці

Літні люди вимагають багато уваги. Вони потребують забезпечення безпеки та комфорту, постійного медичного моніторингу, якісного дієтичного харчування. Крім цього, позитивно впливає на стан людини психологічний аспект, тому не варто недооцінювати важливість живого спілкування, комунікацій з новими людьми, розваг та хобі, які допомагають мозку не втрачати своїх функцій.

Забезпечити такий повноцінний догляд у домашніх умовах практично нереально, особливо якщо родичі не мають належної освіти. Стає питання про визначення літньої людини в будинок для людей похилого віку. «Забота любимых» – це мережа приватних будинків для людей похилого віку, які вже не один рік допомагають сім’ям з людьми похилого віку, і доводять, що в будь-якому віці можна вести гідне життя.

Плюси нашого будинку для людей похилого віку

Попри стереотипи, профільний пансіонат для людей похилого віку у Вінниці є затишним будинком, в якому проживає до 40 осіб постояльців та працює велика кількість фахівців та персоналу. Тут враховуються всі потреби людей похилого віку і створюються воістину європейські умови перебування:

  • Чисті та затишні кімнати від одномісних до 6-місних.
  • Харчування 4 рази на добу із можливістю індивідуального складання меню.
  • Різноманітне дозвілля (рукоділля, фільми та серіали, настільні ігри, прогулянки, музика).
  • Доступна вартість, яка під силу звичайній сім’ї.

Послуги реабілітації

Ми також приймаємо людей похилого віку після перенесених захворювань або операцій на період реабілітації.Для цього є всілякі пристрої та фахівці, починаючи від психологів, і закінчуючи реабілітологами та фізіотерапевтами.

  • Психологічна допомога, допомога у боротьбі з прийняттям нинішнього стану, віку, здоров’я, самотності, безсоння, проблем із близькими, боязні смерті тощо.
  • Медична допомога, яка полягає у регулярному взятті аналізів, профілактичних процедурах проти атрофії м’язів та мозку, обробці пролежнів.
  • Допомога в соціалізації завдяки наявності людей похилого віку з такими ж проблемами, схожими на життя. Багато людей похилого віку знаходять у пансіонаті друзів, а хтось навіть другу половинку.

Будинок для людей похилого віку «Забота любимых»

Якщо ви хочете забезпечити своїм батькам або близьким людям гідну старість, будинок для людей похилого віку «Забота любимых» стане вашим вірним помічником у цьому питанні. Завдяки комплексному підходу до всіх сфер існування постояльців, якість життя помітно покращується, незалежно від віку та супутніх захворювань. У нас живуть життєрадісні та активні пенсіонери, які отримують турботу та догляд на європейському рівні, не переживають про нестачу спілкування, можуть поговорити з психологом чи цікаво провести час щодня.