летний досуг для пенсионеров

Будинок для людей похилого віку в Одеській області

Час нікого не щадить, і настає момент, коли наші близькі (батьки, бабусі, дідусі) стають не в змозі самостійно доглядати за собою, вони вимагають професійної допомоги. У цій ситуації у сім’ї стає кілька варіантів розвитку подій:

 • доглядати самостійно, жертвуючи іншими сферами свого життя,
 • наймати цілодобову доглядальницю,
 • помістити пенсіонера в будинок для людей похилого віку.

Пансіонат для літніх людей на Одещині «Забота любимых» готовий взяти на себе всі обов’язки по догляду за старим. У нас працюють висококваліфіковані співробітники, які розуміють тонкощі спілкування з людьми похилого віку. На відміну від державних установ, де відкрито позначається нестача фінансування, у приватному будинку для людей похилого віку відмінні умови проживання, комфортабельні номери, спеціально обладнані для допомоги людям похилого віку, якісне харчування та достатньо персоналу.

Вартість та послуги

У нашому будинку для людей похилого віку проживання доступне не тільки для звичайних пенсіонерів, але й для людей, які перенесли тяжкі захворювання, потребують реабілітації. Тут є спеціальне обладнання та обладнання для пересування людей на милицях, ходунках, інвалідних візках, є спеціальні ліжка для лежачих хворих. Залежно від потреби в цих факторах формується ціна перебування, проте можемо вас запевнити – вона доступна практично будь-якій сім’ї і є набагато вигіднішою, ніж наймати цілодобову доглядальницю та медсестру додому.

У пансіонаті «Забота любимых» постояльці отримають:

 • харчування та проживання високого рівня в номерах зі свіжим ремонтом, гарними меблями;
 • медичні послуги на вимогу, регулярні виміри показників здоров’я для всіх;
 • психологічну підтримку від досвідчених фахівців, що допомагає розібратися у накопичених за життя проблемах, опрацювати прийняття старості та власного стану;
 • організацію дозвілля всім мешканців;
 • допомога у гігієнічних процедурах, послуги перукаря;
 • послуги фізіотерапевтів та реабілітологів, профілактична гімнастика та заняття;
 • зустрічі з рідними з 10 до 18 щоденно, а також можливість спілкуватися з ними Skype;
 • а також при необхідності транспортування хворих до будинку для людей похилого віку або до лікарні для проведення важливих процедур (КТ, МРТ, рентген тощо).

Життя в будинку для людей похилого віку

Незважаючи на стан здоров’я деяких постояльців, життя у закладі б’є ключем, усюди атмосфера доброзичливості та прийняття. Ми орієнтуємось на відгуки наших клієнтів, прагнучи зробити перебування кожного гостя максимально комфортним, постійно вдосконалюємось та додаємо нові опції для проживання.

У пріоритеті – ментальне та фізичне здоров’я літньої людини. Весь персонал має високий рівень емпатії, терпимості, виявляє щиру зацікавленість у поліпшенні стану постояльців. Завдяки такому оточенню кохання наші гості часто живуть набагато довше, ніж обіцяють лікарі, і набагато якісніше та цікавіше життя.