bezopasnost2

Будинок для людей похилого віку в Житомирській області

Рано чи пізно всі ми стикаємося з ситуацією, коли в сім’ї з’являються люди похилого віку, які потребують особливих умов догляду. І навіть якщо всі члени сім’ї намагаються забезпечити комфортні умови проживання, це часто негативно впливає на загальну атмосферу в будинку. Давайте розберемо, чому перебування в будинку для літніх людей вигідно відрізняється від домашньої турботи про літню людину.

  1. У пансіонаті для літніх усі процедури здійснюються професіоналами, персонал має великий досвід роботи зі старими, знає не лише фізіологічні, а й психологічні аспекти правильної допомоги.
  2. Самостійний догляд забирає багато часу, родичам доводиться жертвувати роботою, своїм здоров’ям, особистим життям.
  3. Більшість людей похилого віку відчувають себе тягарем для своєї сім’ї, від чого нерідко впадають у депресивні стани.
  4. Самотність – часто проблема літніх людей, особливо тих, які не можуть виходити на вулицю. У будинку для людей похилого віку ця проблема вирішується сама собою, тут усі знаходять друзів, компаньйонів, однодумців.
  5. Обладнати квартиру під потреби літньої людини, особливо якщо вона перебуває на стадії реабілітації після хвороби чи операції, – дороге задоволення, втім, як і забезпечення цілодобового доглядача вдома. Фінансово вигідніше забезпечити проживання в будинку для людей похилого віку.

Пансіонат для людей похилого віку в Житомирській області з радістю відчинить двері для нових постояльців.

Скільки коштує проживання в приватному будинку для людей похилого віку

Тарифи розроблені з таким обліком, щоб люди похилого віку могли собі легко дозволити перебування в приватному пансіонаті.Звичайно ж, вартість варіюється в залежності від стану здоров’я та потреб пенсіонера, проте решта опцій цілком можна вибрати за власним смаком.

  • Для людей, що самостійно пересуваються, передбачені кімнати від 4 до 6 осіб з усіма зручностями. В умови входить також 4-разове харчування та контроль прийому медикаментів, періодичний моніторинг стану здоров’я, різноманітне дозвілля.
  • Для лежачих пацієнтів кімната 4-6 осіб, де доглядальники допомагають у здійсненні побутових потреб, годівлі, гігієні, уважно стежать за самопочуттям.
  • VIP-апартаменти для пенсіонерів, які вимагають максимум уваги до себе, до них здійснюється повністю індивідуальний підхід та окреме харчування, доглядальниця 24 на 7, послуги підбираються під стан постояльця.

Умови проживання порадують навіть найприскіпливіших гостей. У нашому пансіонаті обладнані кімнати, що вміщують до 6 осіб, для постійного проживання, обідню зону, санітарні приміщення, зал для дозвілля, а також приміщення для фізіотерапії. Кількість мешканців не перевищує 40 осіб, що дозволяє персоналу приділяти увагу кожному та постійно стежити за чистотою, зручностями, спілкуватися з постояльцями та вирішувати їх побутові потреби.