Будинок престарілих Львів

В кожної людини настає той момент, коли приходить старість та не вистачає уваги від своїх близьких. Особливо гостро це відчувається у людей похилого віку, котрі мають якісь вади чи потребують спеціального догляду. Саме для них були створені будинки пристарілих. Але, як показує практика, не всі вони відповідають необхідним умовам. Тому з’явились приватні будинки даного типу, які значно відрізняються від попередників та мають ряд переваг.

Переваги приватних будинків престарілих

Приватні будинки престарілих у Львові на відміну від державних мають ряд переваг, серед яких:

  1. Уважний персонал. Люди похилого віку, що мешкають у закладі будуть завжди некормлені та охайно одіті.
  2. Спілкування. В закладі є кілька гуртків, проводяться цікаві екскурсії а різні розважальні заходи.
  3. Збалансоване харчування. Всі мешканці закладу харчуються по розробленому дієтологами меню. Харчування різноманітне та комплексне.
  4. Медична допомога. Люди похилого віку знаходяться під постійним наглядом медичних працівників.
  5. Відсутність великого скупчення. Досить часто людям похилого віку хотілось би побути на одинці, тому в приватних будинках для престарілих знаходиться передбачена завчасно кількість людей. Перебування більшої від запланованої кількості людей – недопустиме.
  6. Охорона території. Наявність охорони надає мешканцям закладу спокою та відчуття впевненості, що дуже важливо в їх віці.

Що потрібно для перебування в будинку престарілих

Для перебування в будинку пристарілих Львова потрібно наступне:

  1. Особисті речі. Для проживання в приватному пансіонаті необхідно мати особисті речі, взуття, пару комплектів спідньої білизни, комплект одягу для прогулянок та перебування в кімнаті.
  2. Необхідний комплект документів. При поселенні до закладу слід надати такі документи: копію та оригінал паспорту, медичну карту, копію та оригінал паспорту родича на якого буде оформлюватись договір.
  3. Медичні аналізи. Перед поселенням до будинку престарілих слід надати такі результати аналізів: загальний аналіз крові, флюорографію зроблену не пізніше року потому та аналіз на інфекційні захворювання.

Звісно, краще за все, якщо людина отримує достатньо уваги вдома. Але у випадку, коли вона відсутня, приватні будинки пристарілих Львова є гарною альтернативою, адже увага й ставлення до своїх мешканців в них на першому місці.