Забота о постояльцах пансионата

Чому люди похилого віку не хочуть заселятися в будинок для людей похилого віку

Пансіонат з догляду за людьми похилого віку викликає негативну реакцію у батьків, чиї діти пропонують їм переїхати в будинок для людей похилого віку. Причин для відмови може бути безліч, вони включають психологічні та емоційні аспекти. Чому пенсіонери негативно ставляться до проживання у пансіонаті?

 • У багатьох людей є страх бути покинутим, вони сприймають переїзд як те, що їхні діти воліють позбутися тягаря;
 • Часто, недовіра до будинків для літніх людей, виникає через телебачення, яке спотворює дійсність про подібні установи;
 • Будинок для людей похилого віку асоціюється у багатьох зі смертю, в голові виникає лікарняна палата, лікарі в халатах і запах ліків;
 • Відчуття власної безпорадності та заперечення цього факту заважають погодитись на проживання в пансіонаті.

Сукупність цих чинників заважає людям похилого віку об’єктивно оцінити ситуацію, свій стан здоров’я і прийняти рішення на користь необхідної зміни обстановки. Зміни лякають, але при правильному підході до спілкування ви зможете переконати людину в тому, що проживання в пансіонаті з догляду за людьми похилого віку буде єдиним вірним рішенням.

Як переконати літню людину переїхати в пансіонат

Щоб переконати пенсіонера прийняти рішення про переїзд у відповідні умови, ви не повинні використовувати маніпуляції, брехню, наполягати на своєму, кричати, сваритися. Все це тільки віддаляє вас один від одного і не допоможе вирішити проблему. Скористайтеся наступними порадами, щоб спілкування призвело до належного результату:

 1. Для початку ви повинні самостійно вибрати відповідний заклад. Обов’язково зверніть увагу на медичний догляд, ставлення співробітників до своїх обов’язків, харчування, умови проживання, місцезнаходження, організацію дозвілля;
 2. Далі ви повинні погодити ваш вибір з близькими людьми, після того, як усі члени сім’ї схвалять обраний вами будинок для людей похилого віку ви повинні подумати про те, як подати цю інформацію близькій людині;
 3. Виберіть потрібний момент для розмови. Запропонуйте поїхати на екскурсію в пансіонат і переконатися в тому, що це ідеальне місце. Виявляйте емпатію, розмова має пройти у спокійній атмосфері;
 4. Наведіть усі «за» та вислухайте всі «проти» проживання в будинку для літніх людей. Ви повинні вміти слухати і чути і реагувати адекватно на потреби вашого близького, делікатно наполягаючи на своєму рішенні;
 5. Не поспішайте літню людину приймати ваш вибір. Дайте йому час для роздумів, не будьте надто нав’язливими з цією ідеєю. Зрештою, це рішення має бути спільним та одноголосним.

Переконати пенсіонера у необхідності проживання у комфортних умовах з усім необхідним для гідної старості може виявитись не простим завданням. Але не залишайте своїх спроб, якось почувши відмову. Наберіться терпіння і повертайтеся до цієї розмови знову і знову, доки близька людина не погодиться з вашою думкою.

Будинок для людей похилого віку в Броварах

Будинок для людей похилого віку в Броварах знаходиться в Київській області, де немає міської суєти. Територія пансіонату охороняється, будинок обладнаний всім необхідним для комфортного проживання пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями та лежачих хворих. Екскурсія допоможе належним чином відчути переваги проживання в пансіонаті.

Якщо ви об’єктивно оцінюєте свої сили та розумієте, що в умовах насиченого ритму життя ви не зможете забезпечити літній людині належний догляд – довіртеся співробітникам будинку для літніх людей у ​​Броварах «Забота любимых», якщо ви дійсно хочете подарувати своїм батькам гідну старість.

Як вибрати пансіонат для людей похилого віку

Щоб вибрати пансіонат, ви повинні спиратися на кілька критеріїв пошуку. Від вашого рішення залежить майбутнє, здоров’я та комфортна старість близьких людей. Поставтеся до вибору пансіонату з догляду за людьми похилого віку з відповідальністю. Поставте себе на їх місце, це допоможе зробити правильний вибір. Зверніть увагу на такі критерії пошуку:

 • Перше, чого потребує літня людина – це медична допомога. Вибирайте будинок для людей похилого віку з медичним доглядом, якщо ви хочете, щоб стан вашого близького покращився. Санітари, реабілітологи та лікарі допоможуть відновити організм завдяки кваліфікованій медичній допомозі.
 • Друге, на що вам слід звернути увагу під час вибору – ставлення персоналу до своєї роботи. Усі співробітники пансіонату «Забота любимых» проходять ретельний відбір, тести на профпридатність, психологічне тестування. Ми беремо працювати лише тих людей, які з повагою ставляться до вікових змін.
 • Третій чинник – територія пансіонату. Будинок для літніх людей у ​​Броварах – ідеальне місце на свіжому повітрі, з доглянутою територією, клумбами та садом. Зона відпочинку та прогулянки в компанії інших постояльців не дозволять пенсіонерові навіть думати про самотність! Організація дозвілля надасть вибір та дозволить знайти заняття до душі.
 • Четвертий критерій, необхідний правильного вибору – це умови проживання. Якщо в пансіонаті просторі приміщення, чистота, регулярне провітрювання, спеціальне обладнання для лежачих хворих та інвалідів – це місце ідеально підійде для ваших рідних людей.
 • П’яте, але не останнє за важливістю, це якості особистої доглядальниці. Доглядальниця – це людина, яка супроводжуватиме літню людину цілодобово, і проводитиме з нею більшу частину часу. Тому вибирайте особисту доглядальницю відповідно до ваших вимог і поглядів на якості, якими вона повинна мати.