Сиделка на дом

Доглядальниця в будинку або пансіонат для людей похилого віку: що вибрати

Щоб і літня людина, і її близькі почувалися комфортно, часом потрібна допомога з боку. Лежачі хворі, люди похилого віку, які страждають на деменцію, хворобу Паркінсона або перенесли гострі захворювання серцево-судинної системи, потребують постійного нагляду і особливого поводження. Коли вони будуть доглянуті, ситі, відчувати себе у безпеці та перебувати у хорошому настрої, родичам можна не турбуватися про благополуччя близької людини. У цьому випадку доводиться вибирати між доглядальницею та визначенням хворого до спеціальної установи на кшталт будинку престарілих в Харкові https://gral.org.ua/uk/budinok-prestarilih-harkiv/ . На якому варіанті зупинитись – вибір залишається за родичами літньої людини.

Доглядальниця: переваги та недоліки нагляду фахівця вдома

Помічниця, що приходить, буде чудовою підмогою для сімей, в яких дорослі багато працюють і не можуть приділити належну увагу старим родичам. У цьому випадку доглядальниця контролює прийом ліків, стежить за проведенням дозвілля свого клієнта, може допомогти йому з приготуванням їжі або гігієнічними процедурами. Пенсіонер перебуває у звичній йому домашній обстановці, що є додатковою перевагою такого догляду.

Говорячи про недоліки, варто зазначити:

  • Далеко не всі доглядальниці компетентні в питаннях поводження з хворими, які страждають на тяжкі недуги.
  • Помічниця може виявляти агресію та дратівливість або виявитися нечистою на руку.
  • Питання безпечного переміщення залишається відкритим: житловий будинок не обладнаний для ходунків чи інвалідних візків.
  • Доглядальниця не компенсує нестачу спілкування.

Особливості перебування людей похилого віку в приватних установах

Елітні пансіони дбають про благополуччя постояльців на всіх рівнях. Будинок для людей похилого віку в Харкові «Забота любимых» обладнаний всім необхідним для комфортного перебування клієнтів: номери з євроремонтом, широкі проходи, поручні вздовж стін, відсутність високих порогів та цілодобове відеоспостереження забезпечує максимальний рівень безпеки постояльців.

В установі працює кваліфікований персонал, який знає, як поводитися з різними хворими. Ми гарантуємо чуйне та чуйне ставлення та грамотну медичну допомогу. Тут постояльці перебувають у колі однодумців, займаються улюбленими справами, приймають гостей, мають постійний доступ до телефону або Skype та почуваються як удома.