Реабилитация после инсульта в пансионате для пожилых

Допомога хворим на остеохондроз в елітному будинку для людей похилого віку

Остеохондроз дуже поширений серед людей похилого віку. Почасти він є наслідком фізіологічного старіння організму, почасти – наслідком неправильної постави та інших особливостей. Які б причини не призвели до цього захворювання, у літньому віці воно завжди протікає з великою кількістю вкрай неприємних симптомів:

  • головними болями, які важко прибрати звичайними знеболюючими;
  • метеозалежністю;
  • обмеженням фізичної активності.

Для людини, яка страждає на остеохондроз, потрібні особливі умови життя: прийом ліків, помірна фізична активність, масажі. Простежити за організацією цих складових у домашніх умовах непросто. Щоб не доводилося розриватися між сім’єю, роботою та допомогою літнього родича, ви можете скористатися послугами нашого пансіонату. Елітний будинок для людей похилого віку в Житомирі «Забота любимых» пропонує якісний професійний догляд за літніми людьми з різними недугами.

Догляд за людьми похилого віку які страждають від остеохондрозу

Цю хворобу лікарі називають одним із бичів сучасних людей. Він з’являється все у молодшого покоління і може поділятися на три типи:

  • Остеохондроз шийного відділу – найпоширеніший тип захворювання. Він призводить до порушення кровообігу головного мозку, що у похилому віці дуже небезпечно. За допомогою спеціальних масажних практик можна допомогти хворому відновити кровообіг та зменшити головний біль.
  • Остеохондроз поперекового відділу. При цьому типі захворювання пацієнту потрібен спеціальний догляд, а також підтримують ортопедичні корсети та бандажі.
  • Остеохондроз грудного відділу. Трапляється нечасто, але при неправильному лікуванні має небезпечні наслідки. Крім больових відчуттів він призводить до появи відчуття скутості в грудях, неможливості переносити тяжкість і навіть просто комфортно піднімати руки.

Якість життя людини, яка страждає від такого захворювання, помітно погіршується. У домашніх умовах фізичний дискомфорт часто супроводжується психологічною незручністю, яку літня людина відчуває через неможливість вести повноцінне життя поряд з рештою членів сім’ї. Будинок для людей похилого віку та інвалідів «Забота любимых» надає не лише фізичну, а й моральну підтримку постояльців, завдяки якій усунення симптомів багатьох захворювань відбувається комфортно та швидко.