Будинок для людей похилого віку в Маріуполі

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Будинок для людей похилого віку в Маріуполі

Час невблаганний, і, на жаль, зі старістю стикаються всі. Поки діти ростуть і розвиваються, заводять сім’ї та будують кар’єру, їхні батьки виходять на пенсію та борються зі старечими захворюваннями. Іноді навіть подбати про себе їм нелегко. У даному питанні складно забезпечити турботу про своїх людей похилого віку за допомогою тільки грошей, необхідно підійти до питання комплексно. Якщо ви хочете дати своїм близьким можливість якісно прожити останні роки життя, то підберіть для них комфортний будинок для людей похилого віку.

«Турбота коханих» – це приватний будинок для людей похилого віку в Маріуполі, де готові надати літнім людям по-справжньому європейські умови проживання з необхідним медичним забезпеченням та доглядом. Тут можна проживати не тільки звичайним пенсіонерам, але й людям похилого віку, які зіткнулися зі страшними віковими захворюваннями (деменцією, травмами, інсультами, хворобою Паркінсона або частковою втратою пам’яті).

Фахівці центру здатні надати адекватну та професійну допомогу, крім цього, допомагаючи підняти психологічний настрій постояльця, забезпечуючи максимально повноцінне та яскраве життя людям у похилому віці, незалежно від їх можливості рухатися та усвідомлювати те, що відбувається.

Які переваги перебування в будинку для людей похилого віку

Умови закладу створені таким чином, щоб перебування стало комфортним для людей, які звикли жити у своєму власному розумінні затишку, іноді на самоті або замкнутому просторі, що потребують спеціального обладнання або приладдя для реалізації побутових потреб . Будинок для людей похилого віку в Маріуполі – це одна з філій організації «Турбота коханих», де ми незмінно створюємо такі умови для постояльців: span>

  •         Кімнати для дозвілля та спільного перебування, їдальня (на 1 поверсі), номери для проживання (2 поверх), VIP апартаменти (3 поверх).< /li>
  •         Кожному постояльцеві забезпечується 4-разове харчування (можлива індивідуальна дієта за мед. показаннями), вологе прибирання, допомога у здійсненні побутових потреб, гігієни.< /li>
    Будинок повністю обладнаний спеціальними пристроями для інвалідних візків, а також додатковими поручнями, пандусами, спец. ліжками тощо
  •         Заклад розрахований на 30-40 осіб, персоналу достатньо, щоб при цьому мати можливість приділити увагу кожному проживаючому.

Пансіонат для літніх Маріуполь «Турбота коханих»

У нашому закладі можливе перебування як на тимчасовій, так і на постійній основі. Для деяких сімей це є відмінним рішенням для реабілітаційного періоду після хвороби, стає альтернативою найманої доглядальниці та медсестри. Для інших – це варіант постійного утримання з упевненістю, що про престарілого члена сім’ї подбають, нагодують і простежать за виконанням медичних призначень лікаря.

Вартість перебування стартує від 6000 грн на місяць і залежить від умов кімнати для проживання та інших показників. Всі співробітники щиро зацікавлені у створенні теплої та дружньої атмосфери в будинку старих у Маріуполі, надають позитивний вплив на ментальне та фізичне здоров’я своїх постояльців. .