Приватний пансіонат для людей похилого вiку в Черкасах

Подбайте про літніх родичів і забезпечте їм професійний кваліфікований догляд, звернувшись до будинку для людей похилого віку у Черкасах. Персонал приватних пансіонатів для літніх людей «Турбота улюблених» цілодобово стежить за станом здоров’я, харчуванням, чистотою у приміщеннях і дозвіллям своїх пожильців. У нас працюють професійні доглядальниці та досвідчені медсестри з високим рівнем компетентності. Вони володіють необхідними навичками і знаннями для догляду за лежачими хворими, літніми людьми зі старечими недугами, пожильцями, що перенесли травму і тими, хто відновлюється після інсультів або інфарктів.

Хто може проживати в будинку для літніх людей у Черкаській області

Пансіонат «Турбота улюблених» запрошує гостей з будь-яким рівнем самостійності:

  •   Літніх людей, що потребують реабілітації після переломів або захворювань серцево-судинної системи. У цьому випадку доглядальниці виконують усі призначення лікаря, допомагають з процедурами, стежать за вживанням медикаментів. Кожен бажаючий також може скористатися послугами реабілітолога.
  •   Пожильців, котрі не можуть пересуватися самостійно. Ми розміщуємо у себе лежачих хворих, пенсіонерів з ходунками або на інвалідних кріслах, допомагаючи їм з гігієнічними процедурами, вживанням їжі, зарядкою і задоволенням інших базових потреб.
  •   Тяжкохворих пацієнтів, що потребують постійного нагляду і контролю за здоров’ям. Компетентні доглядальниці хоспісу приватного будинку для осіб похилого віку у Черкаській області «Турбота улюблених» цілодобово знаходяться поруч з хворими, стежать за життєво необхідними показниками здоров’я і забезпечують підвищену увагу людям похилого віку.

Ми також раді пенсіонерам, які мають міцне здоров’я, самостійно себе обслуговують і хочуть провести час у колі ровесників.

Умови проживання в приватному будинку для літніх людей у Черкасах

Наш пансіон облаштовано таким чином, щоб кожній літній людині незалежно від її способу життя було комфортно тут перебувати. Євроремонт зроблений з урахуванням специфіки будинку: підлоги мають антиковзне покриття, передбачені пандуси, поручні і широкі дверні отвори для зручного переміщення на візках або з ходунками. На ліжках лежать ортопедичні матраци вони підтримують хребет у правильному положенні, забезпечуючи здоровий сон без болю і дискомфорту. Кліматична техніка встановлює оптимальну температуру повітря у кімнатах, а дбати про добробут пожильців допомагають камери відеоспостереження, система протипожежної безпеки, продумане освітлення і кнопка тривоги для лежачих хворих.

 

Будинок для стареньких у Черкаській області «Турбота улюблених» має доглянуту територію з лавками, зеленими насадженнями та огорожею. Тут можна прогулюватися, робити прості фізичні вправи або приділяти час улюбленому хобі.

Турбота про здоров’я в будинку для літніх людей у Черкасах

Ми щодня вимірюємо життєво важливі показники кожного пожильця: пульс, тиск, температуру, рівень цукру. Персонал дотримується необхідних приписів лікаря, забезпечує належний догляд, виходячи з історії хвороби, потреб і самопочуття гостя. Ми стикаємося з різними захворюваннями (від метеочутливості до пізньої стадії деменції) і можемо надавати своєчасну допомогу при загостренні хронічних недуг.

 

У спілкуванні з людьми похилого віку важливо дбати про їх моральний стан: проявляти увагу, розуміння, співчуття, а часом терпіння і ласку. Персонал приватного будинку для людей похилого віку у Черкасах «Турбота улюблених» знає, як слід спілкуватися з людьми похилого віку та забезпечувати їм необхідну психологічну підтримку.

 

Ми ретельно стежимо за харчуванням пожильців:

  • Раціон складається з урахуванням рекомендацій геронтологів.
  • У меню тільки свіжа і корисна їжа. Страви подаються до столу не пізніше ніж через дві години після приготування.
  • Якщо ваш родич потребує спеціальної дієти, у нас передбачене індивідуальне харчування.

Будинок для стареньких Черкаси: вартість і додаткові послуги

Наші пенсіонери можуть проводити час за улюбленим видом дозвілля: читанням книг, настільними іграми, рукоділлям, кулінарією, садівництвом. На свята ми ставимо театральні сценки та читаємо вірші, вечорами дивимося телешоу і серіали. Ми виступаємо за здоровий спосіб життя і заохочуємо прогулянки на свіжому повітрі, виконання простих елементів йоги, профілактичні та лікувальні масажі. Для жителів і гостей Черкас будинок відкритий для відвідування у будь-який день з 10 до 18. Для зв’язку з рідною домівкою наші пожильці можуть користуватися мобільними і стаціонарними телефонами, спілкуватися з близькими по Skype.

Вартість проживання у наших пансіонатах доступна середньостатистичній працюючій родині. Ціна залежить від рівня самостійності клієнта, наявності особливих потреб та обраних умов проживання.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.