Приватний пансіонат для людей похилого віку у Києві

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Любов і турбота, яку молоді люди дарують старшому поколінню, не в змозі сповільнити час. Поки діти набираються сил і досвіду, батьки все більше потребують догляду. Якщо обставини не дозволяють організувати старенькій людині оптимальні умови для комфортного життя, то на допомогу приходять платні пансіонати у Києві. На відміну від державних закладів для людей похилого віку, приватні установи ретельно контролюють всі сфери здоров’я і побут своїх підопічних.

Пансіонат для літніх людей у Києві «Забота любимых» — це триповерхова будівля з євроремонтом і комфортабельними кімнатами. Тут проживають пенсіонери з ослабленим здоров’ям, лежачі хворі, а також люди похилого віку, які перенесли операцію. Зусиллями кваліфікованих фахівців приватний будинок для стареньких відновлює рухову активність після травм і хірургічних операцій. Тут допомагають людям, які перенесли інфаркт або інсульт, які страждають деменцією, хворобами Альцгеймера і Паркінсона.

Доброзичлива атмосфера і комфортне облаштування елітного будинку для літніх людей у Києві допомагає пожильцям відновлювати соціальні навички, знаходити однодумців і одужувати, перебуваючи під наглядом професійного та дбайливого медичного персоналу.

Вартість проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Києві

Приватний будинок для людей похилого віку «Забота любимых» пропонує догляд та нагляд людям, що страждають від фізичних або розумових захворювань. Залежно від необхідного комплексу послуг формуються ціни у київському приватному будинку для стареньких людей.

Тривалість перебування у пансіонаті впливає на загальну вартість послуги. Тут знаходяться люди на тимчасовій або постійній основі, деякі стають нашими гостями лише на період реабілітації. Крім цього, щомісячна ціна на послуги в приватному будинку для літніх людей у Києві залежить від кількості місць у номері та необхідності додаткових заходів (масаж, ЛФК, VIP-харчування). У нашому пансіонаті розміщення коштує від 6000 гривень на місяць — це цілком прийнятна сума для працюючої сім’ї, члени якої турбуються про якість життя своїх стареньких родичів.

Умови проживання в приватному будинку Києва для літніх людей

Незалежно від розумового та фізичного стану пожильців пансіонат «Забота любимых» гарантує зручні умови проживання та допомогу у комплексній підтримці здоров’я кожного гостя. Приміщення приватного будинку для стареньких повністю облаштовано під потреби людей з обмеженими можливостями, самостійних або недієздатних хворих.

  1. Просторі кімнати триповерхового будинку для людей похилого віку вміщують від 30 до 40 осіб. При такій кількості пожильців персонал встигає приділити увагу кожному.
  2. Кожен поверх пансіонату розміщує гостей відповідно до їх потреб і побажань. На першому ярусі розташовуються загальні кімнати, де люди обідають, відпочивають, дивляться телевізор та обмінюються новинами. Другий поверх з комфортабельними приміщеннями передбачений для самостійних пожильців і людей, що проходять курс реабілітації. Третій поверх виділений під VIP-зону.
  3. Для літніх людей, які не мають приписів щодо особливостей вживання їжі, передбачене повноцінне харчування чотири рази на день. При наявності медичних рекомендацій та особистих побажань є можливість замовити індивідуальне меню.
  4. У пансіонаті сплановано наявність пандусів, поручнів і розширених дверних отворів для інвалідних колясок.
  5. Для комфортного перебування і захисту від захворювань у кімнатах та загальних приміщеннях проводиться щоденне вологе прибирання, провітрювання, підтримується оптимальний температурний режим.

Услуги частного дома для
престарелых «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.