Приватний пансіонат для людей похилого віку в Миколаєві

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Люди похилого віку, що мають проблеми зі здоров’ям, потребують професійного спостереження за своїм самопочуттям, і будинок для стареньких у Миколаєві «Забота любимых» готовий допомогти у наданні повноцінного догляду. Ми знаємо, як складно організувати гідний рівень життя літньої людині у домашніх умовах. Крім медичних процедур, членам сім’ї потрібно надавати моральну і психологічну підтримку, але не кожен старенький родич сприймає її спокійно.

Через почуття залежності та вразливість старі люди дистанціюються від оточення, стають більш замкнутими та сварливими. Домашнім важко надавати їм допомогу, через що страждають не лише члени родини, але й літні родичі. У приватному будинку для літніх людей «Забота любимых» працюють фахівці, зусиллями яких побут всіх гостей пансіонату організований максимально комфортно та безпечно.

  1. Персонал будинку для престарілих у Миколаєві організовує повний догляд за кожним пожильцем. Медсестри допомагають під час вживання їжі, гігієнічних і медичних процедур. Вони мінімум двічі на день перевіряють основні показники здоров’я: температуру, пульс, тиск і рівень цукру. При необхідності кожен зі співробітників нашого пансіонату надасть кваліфіковану медичну і психологічну підтримку.
  2. Ми допомагаємо реабілітуватися після операції (в тому числі після перелому шийки стегна), а також тим, хто страждає від деменції, хвороби Альцгеймера, Паркінсона та онкохворим. У нас створені умови для комфортного життя людей з особливими потребами.
  3. У пансіонаті дбають не лише про фізичне здоров’я, але й про спокій кожного гостя. Ми стежимо, щоб ніхто з мешканців не сумував, не відчував тривоги і почував себе частиною колективу. Наш персонал знаходить підхід до кожного відвідувача. У «Забота любимых» заохочуються будь-які хобі.

Вартість проживання в приватному будинку для літніх людей у Миколаєві

Стереотипне уявлення про те, що гідний сервіс звичайним людям не по кишені, відлякує від користування послугами приватних пансіонатів для стареньких та хворих людей. Однак на практиці виявляється, що організувати гідне життя літньої людини вдома, особливо за умови специфічних медичних приписів, з фінансової точки зору зовсім непросто.

У нашому будинку для літніх людей в Миколаєві ціна проживання порівняна з витратами, які несе сім’я на утримання літнього родича власними силами. Дізнатися, скільки конкретно коштує проживання в приватному пансіонаті, можна безпосередньо у нашого персоналу. Сума залежить від наступних факторів:

  • Тип проживання — подобово або помісячно.
  • Кількість осіб в кімнаті.
  • Наявність індивідуальних приписів: необхідність дотримуватися VIP-меню, проведення масажу, ЛФК і ​​т. д.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Миколаєві

Затишна будівля будинку для стареньких «Забота любимых» вміщує не більше 40 гостей, що дозволяє приділяти увагу кожному. Приміщення має продумане планування, розраховане на потреби людей у поважному ​​віці:

  • У будівлі немає високих порогів та крутих спусків. Всі отвори розширені для комфортного проходження інвалідного візка. Уздовж стін є поручні, а підлоги покриті нековзною поверхнею. Ванні кімнати також обладнані для зручності проведення гігієнічних процедур.
  • Кімнати просторі та світлі. У них може розміститися від одного до шести чоловік. Окремо обладнані приміщення для лежачих хворих і тих, хто може пересуватися самостійно. У кожній кімнаті проводиться щоденне вологе прибирання.
  • В У Миколаєві будинок для стареньких «Забота любимых» має обладнаний майданчик для комфортних прогулянок. Територія пансіонату охороняється.
  • У будівлі передбачено пожежну безпеку та запасні виходи. Є аварійне джерело живлення.

Кожна літня людина має можливість зателефонувати додому: зв’язатися з родичами по стаціонарному або мобільному телефону і Skype. Ви можете приїхати до нас в будь-який день з 10:00 до 18:00 без попередньої домовленості, щоб своїми очима побачити умови, в яких перебувають пожильці.

Услуги частного дома для
престарелых «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.