Приватний пансіонат для престарілих у Вишгороді

Приватний будинок для людей похилого віку у Вишгороді «Турбота улюблених» пропонує послуги по догляду за старенькими людьми, що потребують медичного нагляду. Ми маємо всі необхідні умови, щоб організувати гідне життя самотнім людям похилого віку і тим, кому після операції або за станом здоров’я потрібна увага людей з медичним досвідом.

«Турбота улюблених» — це комфортний пансіонат європейського рівня, розрахований на проживання до 40 осіб. Опиняючись у нас в гостях, літні люди потрапляють в атмосферу довіри, спокою і взаєморозуміння.

  1. Персонал будинку для літніх людей у Вишгороді складають виключно досвідчені медсестри, чиї професійні та особисті якості відповідають високим вимогам. Ми наймаємо на роботу людей з профільною освітою, що мають навик спілкування і догляду за людьми похилого віку. Це доброзичливі та чуйні фахівці, готові надати необхідну медичну і психологічну допомогу.
  2. У нашому пансіонаті піклуються про кожного гостя: допомагають вживати їжу і виконувати гігієнічні процедури. Ми стежимо, щоб пожильці відчували себе добре, виглядали охайно і завжди були в піднесеному настрої.
  3. Тут заохочуються будь-які хобі. Люди похилого віку можуть займатися улюбленою справою у комфортних умовах і зручному для себе темпі. Наші гості співають, в’яжуть, дивляться фільми і телепередачі, читають та обговорюють пресу, висаджують квіти, займаються приготуванням їжі (якщо мають таке бажання), та можуть брати участь в організації життя пансіонату.

Вартість проживання в приватному будинку для стареньких у Вишгороді

Життя з літньою людиною, що страждає на серйозне захворювання або перенесла операцію, непросте не тільки для членів її родини, але й для неї самої. Почуття уразливості та залежність від інших людей робить стареньких менш терплячими та більш прискіпливими, через що псуються стосунки з близькими та ускладнюється процес догляду. Без необхідного досвіду родичам стає складно утримувати належну увагу на всіх аспектах життя старого члена сім’ї: на виконанні медичних приписів, правильному меню та психологічному стані. Саме тому важко переоцінити допомогу професіоналів в організації побуту та контролю над дотриманням правил.

Ціна у Вишгороді за проживання в приватному будинку для літніх людей «Турбота улюблених» не перевищує вартості організації життя старенького родича під власним дахом. Однак у цьому випадку сім’ї і самій людині похилого віку стає спокійніше, адже догляд довірено фахівцям. Досвідчені медсестри стежать за вживанням ліків, щодня перевіряють основні показники здоров’я і завжди надають допомогу при першій небезпеці.

Вартість проживання у приватному пансіонаті для людей похилого віку залежить від:

  1. Кількості пожильців у кімнаті. У нас наявні приміщення, що розраховані на 4-6 чоловік, а також на одну персону.
  2. Типу проживання. «Турбота улюблених» приймає гостей на будь-який час — від доби і довше.
  3. Необхідності виконання індивідуальних приписів: масажу, ЛФК, VIP-меню.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Вишгороді

Комфортабельний та просторий будинок для стареньких «Турбота улюблених» має продумане планування:

  • Приміщення обладнано усім необхідним для здорового відпочинку. У кімнатах наявна кліматична техніка, підтримується оптимальна температура та вологість, щодня проводиться вологе прибирання.
  • Підлоги вкрито нековзним матеріалом, уздовж стін та у ванних кімнатах є поручні.
  • Цілодобово чергує медсестра. У кімнатах розміщені відеокамери, а VIP-приміщення обладнано тривожною кнопкою.
  • Приміщення приватного будинку для стареньких у Вишгородському районі охороняється. Ми маємо у своєму розпорядженні джерело резервного електроживлення, тому медична техніка, необхідна для підтримки здоров’я деяких пожильців, працює без перерви. Є система пожежної безпеки та евакуаційні виходи.

Наші гості можуть підтримувати зв’язок з рідним домом по телефону (мобільному або стаціонарному). У приміщенні пансіонату є Wi-Fi, тому ви можете зателефонувати своєму родичу по Skype або дізнатися про його здоров’я від фахівців.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для людей похилого віку «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.