Приватний пансіонат для людей похилого віку у Броварах

Догляд за літньою людиною у будинку для стареньких у Броварах «Турбота улюблених» ґрунтується на професіоналізмі компетентного персоналу, величезному досвіді та глибокому бажанні зробити життя людей у ​​поважному віці простішим і комфортнішим. Подібні державні організації не в змозі забезпечити пожильцям хороші умови, але сьогодні вдаватися до послуг приватних установ по догляду за літніми людьми більше не розкіш. У нашому пансіонаті створено всі умови, щоб гості відчували себе захищено, були цілодобово оточені турботою та увагою.

  • Ми щодня контролюємо стан здоров’я пожильців. Медсестри беруть аналізи, вимірюють пульс, тиск, температуру та рівень цукру.
  • Допомагаємо тим, хто не в змозі доглядати за собою самостійно. Персонал стежить за харчуванням та гігієною: годує (якщо людина сама не може це зробити), виконує водні процедури, стежить за порожниною рота, станом волосся, нігтів і шкіри.
  • Контролюємо не тільки фізичний, але й емоційний комфорт. У нас створені умови для живого спілкування: пожильці разом дивляться фільми, грають у настільні ігри, читають, співають, в’яжуть, займаються садівництвом, кулінарією і т.д.
  • Знаходимо підхід до кожного. У пансіонаті для людей похилого віку у Броварах «Турбота улюблених» ніхто не відчуває себе самотнім. Медсестри читають вголос, співчутливо обговорюють самопочуття кожного, допомагають обрати хобі або віднайти нових знайомих серед пожильців зі схожими інтересами. Тим, кому складно соціалізуватися, вони допомагають влитися до колективу.

Вартість проживання в приватному будинку для літніх людей у Броварах

Чим більше захворювань турбує стареньку людину, чим слабкішою вона стає, тим сильніше соромиться свого вразливого становища. Старий родич відмовляється від допомоги сім’ї, деяких страв і навіть елементарного комфорту, який вважає «дорогим». Родичам доводиться здійснювати медичні процедури, контролювати харчування і настрій старенької людини, яка часто цьому перешкоджає. Це непросто не тільки фізично і психологічно, але й фінансово. Насправді, утримання людини зі складними медичними приписами, що страждає віковими захворюваннями, вартує чималих коштів.

Ціна проживання у пансіонаті для літніх людей «Турбота улюблених» не перевищує тієї суми, яку сім’я витрачає на місяць, доглядаючи за хворим у домашніх умовах. До вартості входить спальне місце у комфортній кімнаті, чотириразове харчування, контроль за станом здоров’я та гігієнічний догляд. Кінцева вартість перебування у приватному будинку для літніх людей у Броварському районі формується з таких аспектів:

  • Формат проживання: на добу або кілька днів, а також помісячна оплата.
  • Кількість людей у кімнаті. Ми пропонуємо розміщення від одного до шести пожильців.
  • Наявність індивідуальних медичних приписів: спеціальне харчування, необхідність проводити масаж, лікувальну фізкультуру та ін.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Броварах

До нас звертаються родичі літніх людей у різних життєвих ситуаціях. Хтось потребує реабілітації після складної операції, а у родині немає людей з медичною освітою, щоб надати правильний догляд. У нас проживають хворі на онкологічні захворювання, люди, які страждають на діабет, деменцію, хворобу Альцгеймера та Паркінсона. Для кожного ми пропонуємо комфортні умови, навіть якщо гість заселяється до нас тільки на пару днів або тижнів. Багато пожильців проживає у нас на постійній основі.

  1. Будинок для стареньких у Броварах спроектовано так, щоб по ньому було легко пересуватися як самостійно, так і на інвалідному візку. У нас немає крутих спусків, дверні отвори розширені, підлогу вкрито антиковзною поверхнею, уздовж стін та у туалетній кімнаті закріплені поручні.
  2. Ми контролюємо клімат у кімнатах. На батареях є регулятори, у підлогу вбудовано обігрів, у кожному приміщенні знаходиться кліматична техніка. Санітарки проводять щоденне вологе прибирання.
  3. Не забуваємо і про безпеку: всюди встановлені камери, у VIP-приміщеннях передбачена тривожна кнопка. Територія пансіонату охороняється. Є резервне джерело електроживлення, пожежна сигналізація, передбачені евакуаційні виходи.

 

 

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для людей похилого віку «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.