Приватний пансіонат для людей похилого віку в Чернівцях

Цілодобовий якісний догляд за людьми похилого віку пропонує приватний будинок для стареньких у Чернівцях «Турбота улюблених». Досвід та професіоналізм наших співробітників допомагає кожному відвідувачу пансіонату відчувати себе комфортно і захищено. Наші медсестри цілодобово піклуються про гостей, ставлячись до кожного з повагою та увагою.

Державні організації подібного типу не володіють необхідними ресурсами, щоб створити для людей похилого віку гідне життя. «Турбота улюблених» — це пансіонат європейського рівня, створений з повним дотриманням вимог до комфортного перебування літніх людей.

Приватний пансіонат для людей похилого віку у Чернівцях пропонує наступні послуги:

  • Постійна турбота.. Ми допомагаємо людям, які перенесли операцію, що страждають віковими фізичними та психічними захворюваннями. Наші гості отримують весь необхідний медичний супровід. Також у нас проживають ті, хто не може доглядати за собою самостійно. Ми допомагаємо їм вживати їжу, здійснювати гігієнічні процедури, соціалізуватися. Кожна людина в «Турботі улюблених» оточена атмосферою довіри та участі, у нас ніхто не відчуває себе покинутим і самотнім.
  • Медичний контроль над станом здоров’я.. Ми цілодобово моніторимо стан кожного гостя. Медсестри приватного будинку стареньких у Чернівцях мінімум двічі на день вимірюють рівень цукру, тиск, температуру і пульс. При першій підозрі на погіршення самопочуття вони надають першу допомогу та викликають фахівців.
  • Психологічний комфорт. Ми акуратно направляємо та підштовхуємо кожного пожильця до соціальної активності. У «Турботі улюблених» гості оточені однодумцями приблизно одного віку зі схожими інтересами та потребами. Тут набагато простіше знайти приятелів, ніж у домашніх умовах. Наші гості співають і танцюють, грають у настільні ігри, в’яжуть та вишивають, дивляться фільми і телепередачі. Той, хто відчуває потребу в активній діяльності, займається кулінарією, вирощує овочі та квіти або якось інакше бере участь у суспільному житті. Ми заохочуємо будь-яке хобі.

Вартість проживання в приватному будинку для літніх людей у Чернівцях

Проживання в пансіонаті «Турбота улюблених» включає оплату комфортного спального місця, чотириразове харчування, контроль вживання медикаментів, повну організацію побуту і комфортного проживання. Дехто думає, що ціна перебування в будинку для літніх людей у Чернівцях не по кишені пересічному громадянину. Однак вартість наших послуг не перевищує щомісячного утримання старенького родича у домашніх умовах.

У Чернівцях будинок для осіб похилого віку «Турбота улюблених» бере функції догляду за літньою або хворою людиною на себе. Ви зможете підтримувати зв’язок з членом сім’ї, і тепер він позбавиться ​​сорому та незручностей, а значить, стане міцнішим. Вартість проживання формується з наступних аспектів:

  1. Кількість чоловік у кімнаті: від одного до шести.
  2. Необхідність дотримуватися індивідуальних медичних приписів: масаж, ЛФК, VIP-меню.
  3. Тривалість проживання: подобово або помісячно.

Умови проживання в пансіонаті для літніх у Чернівцях

Наша простора будівля вміщує до 40 осіб, догляд за якими здійснюють професійні медсестри з великим стажем роботи.

  • Ми пропонуємо проживання у комфортабельних, світлих та чистих приміщеннях. Контролюємо клімат у кожній кімнаті: в підлогу вбудований підігрів, на радіаторах встановлені регулятори, проводиться щоденне вологе прибирання і провітрювання.
  • Будинок длялітніх осіб у Чернівецькій області сплановано так, щоб по ньому було зручно пересуватися самостійно або на інвалідному візку. Тут немає крутих спусків і підйомів, дверні отвори розширені, а уздовж стін встановлені поручні.
  • Всі приміщення обладнані відеонаглядом. Територія будинку для стареньких у Чернівцях (Садгора) охороняється. Продумана система пожежної безпеки та евакуаційні виходи. Є резервне джерело електроживлення і запас води.
  • Ви можете приїхати в гості та особисто переконатися в гідних умовах життя пожильців приватного пансіонату для літніх людей «Турбота улюблених». Якщо ваш родич вже є нашим гостем, то ви можете зв’язатися з ним по телефону і Skype або відвідати щодня з 10:00 до 18:00 без попередження.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для людей похилого віку «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.