Приватний пансіонат для людей похилого віку у Дніпрі

Коли літній людині стає складно самостійно доглядати за собою, їй потрібен медичний нагляд після операції або під час хвороби, родичі можуть звернутися до будинку для людей похилого віку у Дніпрі «Турбота улюблених». Ми спеціалізуємося на допомозі людям у поважному віці, що потребують стороннього догляду, а також тим, хто занадто слабкий, переніс серйозну травму або через життєві обставини не може залишатися без професійної турботи.

Із настанням старості люди стають вразливішими не тільки фізично, але й психологічно. Їм необхідний догляд, увага та підтримка, яких державні організації надати не в силах. Пансіонат для людей похилого віку у Дніпрі «Турбота улюблених» кардинально відрізняється від бюджетних установ. Кожен наш гість — це довгоочікуваний гість, заради зручності якого ми створили наступні умови:

  1. Облаштували комфортабельну і простору будівлю пансіонату під потреби людей похилого віку: зробили євроремонт, передбачили відсутність порогів, створили широкі дверні отвори, встановили теплі підлоги і кліматичну техніку, постелили антиковзне покриття та розмістили поручні уздовж стін.
  2. Найняли професійний персонал. Кожна медсестра, яка працює в приватному будинку для літніх людей у Дніпрі, имає профільну освіту, а також диплом масажиста. При прийомі на роботу ми звертаємо увагу не тільки на професійні навички, але й на особисті якості. У нас працюють тільки активні та позитивні люди з великим серцем, що мають досвід догляду за літніми людьми.
  3. Організували дозвілля і психологічну підтримку. Ми допомагаємо пожильцям відчути себе частиною колективу, адже саме цього не вистачає багатьом людям похилого віку. Навіть живучи у власній квартирі, не кожна літня людина має сили встановлювати і підтримувати суспільні зв’язки. Але гості пансіонату у Дніпрі «Турбота улюблених» оточені людьми зі схожими інтересами. Вони можуть спілкуватися і займатися цікавими хобі. Дбайливий персонал допоможе знайти співрозмовника кожному, хто зазнає труднощів з комунікацією.

Вартість проживання в приватному будинку для літніх людей в Дніпрі

Часто у людей виникає побоювання, що проживання старенького родича в хорошому пансіонаті буде родині не по кишені. І це один зі стереотипів, що стійко засіли у свідомості наших співгромадян, не розпещених гідним та чесним сервісом. Ціни в будинку для літніх людей у Дніпрі ««Турбота улюблених» можна порівняти з утриманням літньої людини в звичайній квартирі з урахуванням харчування та необхідних медичних процедур.

Вартість проживання у Дніпрі в будинку для літніх людей формується з індивідуальних приписів до лікування, необхідності особливого меню та кількості пожильців у кімнаті:

  1. Приміщення на 4-6 чоловік, у яких є все необхідне для відпочинку кожного гостя.
  2. Кімнати для лежачих хворих з комфортабельними ліжками, протипролежневими матрацами та медичним інвентарем.
  3. VIP-кімнати на одного з індивідуальною ванною та особистою доглядальницею.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Дніпрі

У європейських країнах люди користуються послугами пансіонатів для літніх людей з такою ж легкістю, як знаходять дитячі садки для малюків. У пострадянських країнах у старшого покоління ще живе страх перед відвідуванням подібного закладу. Якщо у державних організаціях дійсно немає можливості підняти сервіс на гідний рівень, то чприватні будинки для стареньких у Дніпрі давно його досягли.

«Турбота улюблених» пропонує повний комплекс послуг по догляду за людьми похилого віку з ослабленим здоров’ям або невиліковними захворюваннями, лежачими хворими і тими, хто недавно переніс складну операцію та потребує реабілітації.

  1. Ми надаємо чотириразове повноцінне харчування. Наші кухарі створюють його відповідно до рекомендацій дієтологів з урахуванням особливостей травлення у літніх людей.
  2. Територія будинку для осіб похилого віку у Дніпропетровську охороняється. У кожній кімнаті є камера відеоспостереження, а VIP-приміщення обладнані тривожною кнопкою.
  3. Навколо пансіонату розташовується мальовнича зона з вічнозеленими рослинами, зручними лавками і комфортабельними доріжками для прогулянок.

 

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.