Приватний пансіонат для людей похилого віку у Харкові

Харківський приватний будинок для стареньких європейського рівня «Турбота улюблених» має необхідні умови для комфортного розміщення літніх людей та інвалідів. Триповерхову будівлю обладнано під потреби самостійних пожильців, а також людей, що мають обмеження у фізичній активності, які пересуваються на інвалідних візках та лежачих хворих.

У розпорядженні кожного гостя є чиста, наповнена повітрям і світлом кімната, що розрахована на 1-6 чоловік в залежності від умов проживання. Пожильці розташовуються у комфортабельному приміщенні з продуманим плануванням під цілодобовим наглядом досвідченого медичного персоналу. Для щоденних прогулянок передбачений затишний закритий двір з лавками, квітами і вічнозеленими рослинами.

Ціна проживання в приватному пансіонаті Харкова

Приватні будинки для стареньких у Харківській області зовсім не схожі на державні установи. Про останні ходить недобра слава через байдуже ставлення до людей похилого віку, мізерне харчування та відсутність елементарних умов комфортного проживання. Приватні пансіонати пропонують європейський рівень сервісу, який робить перебування кожного гостя зручним і безпечним.

У приватному пансіонаті приділяють увагу кожному бажанню пожильців, ставляться до них дружньо і шанобливо. Для жителів Харкова вартість розміщення у приватному будинку для стареньких можна порівняти із щоденними витратами на утримання літньої людини у домашніх умовах. Практично кожній українській родині по кишені оплата послуг пансіонату, де старому родичеві допоможуть відчувати себе краще.

Умови проживання в приватному пансіонаті Харкова

У будинку приватного типу для стареньких «Турбота улюблених» літні люди отримують гарантований догляд і захист фізичного та психологічного здоров’я. Ми передбачили планування приміщення і умови перебування у приватному пансіонаті Харкова так, щоб кожен гість почувався тут, як вдома.

  1. Вільний чистий простір будинку для людей похилого віку розраховано на розміщення не більше 40 осіб.
  2. Приміщення пансіонату постійно провітрюється та зволожується. У ньому проводиться щоденне прибирання і контролюються кліматичні показники. У підлогу вбудовано додаткову опалювальну систему.
  3. Є резервне джерело електроенергії та водопостачання.
  4. Будівлю пансіонату обладнано для людей, що прямують на інвалідних візках: є пандуси, розширені дверні отвори, наявні поручні, а також антиковзне покриття на підлозі.
  5. Організовується загальне чотириразове харчування або індивідуальне VIP-меню для людей з особливими медичними рекомендаціями.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.