Приватний пансіонат для престарілих в Херсонi

Люди похилого віку потребують догляду, та будинок для стареньких у Херсоні «Турбота улюблених» готовий надати професійну допомогу, пропонуючи європейський рівень сервісу. Ми піклуємося про самотніх людей у ​​віці, про літніх з ослабленим здоров’ям, які перенесли операцію або страждають на різні захворювання. Наш компетентний персонал та комфортні умови проживання гарантують, що кожен гість пансіонату буде відчувати себе у безпеці, оточений співчутливими та уважними фахівцями.

«Турбота улюблених» мережа приватних пансіонатів, розташованих по всій Україні. Ми знаємо, як часом складно зважитися на допомогу фахівців, і причина тому безліч упереджень через умови проживання у державних будинках для осіб похилого віку. Державні установи подібного типу не в змозі приділяти належної уваги пожильцям, але будинок для стареньких у Херсонській області «Турбота улюблених» кардинально відрізняється від бюджетних організацій:

  1. У штаті тільки компетентні співробітники. Ми приймаємо на роботу медсестер з досвідом, профільним дипломом і відповідними особистими якостями. У приватному будинку для літніх людей у Херсоні працюють активні люди, що відмінно знають свою роботу: вони надають першу допомогу, стежать за зручністю гостей, контролюють їх фізичний та емоційний стан.
  2. Створено гідні умови перебування пожильців. Ми маємо у своєму розпорядженні просторий будинок з євроремонтом, в якому одночасно проживає не більше 40 осіб. У кожній кімнаті є кліматична техніка, харчування готується з урахуванням особливостей уповільненого метаболізму, організовано безпечну територію для прогулянок, спілкування і відпочинку. Будинок для стареньких у Херсонській області має резервне джерело електроживлення та успішно функціонує незалежно від перепадів енерго- і водопостачання.
  3. Ми гарантуємо повний догляд за кожним пожильцем. Медсестри допомагають вживати їжу, здійснювати гігієнічні процедури, стежать за станом волосся і шкіри. Крім цього, вони підтримують добрі стосунки з усіма гостями пансіонату. Якщо хтось відчуває труднощі із соціалізацією, то досвідчений персонал обов’язково допоможе йому відчути себе частиною колективу.

Вартість проживання в приватному будинку для літніх людей у Херсоні

Рівень життя в державних будинках для стареньких багатьох змушує замислитися про необхідність вдатися до комерційних послуг. Але не всі знають, що за вартістю будинок для літніх людей у Херсоні «Турбота улюблених» доступний практично кожній працюючій родині.

Утримання старенької людини в домашніх умовах потребує контролю харчування, вживання медикаментів, проведення специфічних медичних процедур. Разом з цим рідним необхідно підтримувати постійний емоційний контакт з літнім членом сім’ї, але робити це нелегко. Багато хто працює і не може цілодобово стежити за дотриманням всіх приписів. Плюс у родинах, де є маленькі діти, складно приховати від їхніх очей специфічні медичні процедури, які потрібні людині похилого віку.

Доглядати за старим родичем, не маючи досвіду, важко і фізично, і психологічно, і фінансово. Але цей процес можна зробити значно простішим, якщо скористатися послугами приватного будинку для стареньких у Херсоні «Турбота улюблених». Наші кваліфіковані медсестри створять гідні умови життя для літньої людини і допоможуть їй підтримати зв’язок з родиною, щоб стосунки між ними залишалися позитивними та міцними.

Умови проживання в пансіонаті для літніх у Херсоні

Ми спланували кожну дрібницю, щоб перебування в будинку для людей похилого віку у Херсоні «Турбота улюблених» було комфортним і безпечним. Ми обладнали приміщення під потреби людей у ​​поважному віці:

  • у нас великі та світлі кімнати, у яких щоденно відбувається вологе прибирання;
  • підлоги вкриті нековзною поверхнею;
  • уздовж стін є поручні;
  • відсутні круті спуски;
  • дверні отвори розширені, щоб полегшити проходження інвалідного візка;
  • у кожному приміщенні є відеокамера, тому медперсонал реагує на будь-яку ситуацію негайно.

Ви можете самостійно переконатися у якості сервісу: ознайомитися з відгуками про будинок для стареньких у Херсоні «Турбота улюблених» або приїхати до нас у будь-який день та побачити все на власні очі.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.