Приватний пансіонат для людей похилого віку у Кривому Розі

Коли хтось із стареньких членів родини потребує професійного медичного нагляду, перед родичами стоїть вибір: організувати цей процес самостійно, найняти доглядальницю або скористатися послугами будинку для літніх людей у Кривому Розі.

 1. Догляд власними силами не завжди дає хороший результат, адже він здійснюється людьми без досвіду і потрібних навичок.
 2. Запросити до будинку чужу людину — також може бути не найкращим рішенням.
 3. Приватний будинок для людей похилого віку у Кривому Розі «Турбота улюблених», створений за європейськими зразками, здатний надати повноцінну допомогу у процесі цілодобового догляду за літньою людиною.

Пансіонат приватного типу для стареньких створює гідні умови людям, що особливо потребують турботи. Якщо у сім’ї є маленькі діти, то для них може бути складно спостерігати за специфічними процедурами, яких потребує людина у поважному віці. У приватному будинку для літніх людей старенькі дідусі та бабусі проживають в умовах повного медичного контролю, любові та турботи. Тут вони ніколи не відчувають себе тягарем і не соромляться вікових слабкостей. Досвідчений персонал надає комплексну допомогу при будь-якій процедурі, а доброзичлива атмосфера піднімає на ноги та повертає волю до життя.

Вартість проживання в приватному пансіонаті у Кривому Розі

Будинок для літніх людей «Турбота улюблених» пропонує кілька варіантів проживання для клієнтів з різними можливостями.

 1. Кімната на 4-6 чоловік, здатних пересуватися самостійно. У вартість проживання в пансіонаті для літніх людей у Кривому Розі враховано цілодобовий контроль здоров’я, чотириразове харчування та організацією дозвілля.
 2. Кімната з розміщенням до 6 лежачих людей. Кожному гостю щодня надають допомогу під час вживання їжі, ліків, дотримання медичних приписів та гігієни. З людьми похилого віку уважно спілкуються, прислухаються до їхніх бажань і контролюють фізичне та психологічне самопочуття.
 3. Кімната для VIP-клієнтів і відвідувачів, яким потрібна індивідуальна турбота. Харчування і догляд коригуються залежно від медичних потреб і особистих уподобань пожильця.

Також на вартість проживання у приватному пансіонаті Кривого Рогу «Турбота улюблених» впливає наявність додаткових процедур: масажу, ЛФК, індивідуальних приписів.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Кривому Розі

Якщо літній людині потрібна реабілітація після травми, хвороби або за станом здоров’я, вона самотня і вже не може доглядати за собою, то в будинку для літніх людей «Турбота улюблених» готові допомогти продовжувати жити повноцінним життям.

 1. Число жителів просторого триповерхового пансіонату не перевищує 40 осіб. Тут завжди спокійно, чисто і безпечно.
 2. Кімнати розраховані на проживання від 1 до 6 гостей. Усі приміщення щодня провітрюються, в них проводиться вологе прибирання та встановлення комфортних кліматичних умов.
 3. Кожен пожилець отримує допомогу під час харчування та гігієнічних процедур. Крім цього, персонал допомагає літнім людям адаптуватися і соціалізуватися, надає психологічну підтримку.
 4. Будівля приватного будинку для стареньких у Кривому Розі обладнана для безпечного та комфортного пересування людей, здатних рухатися самостійно або тих, хто використовує для цього інвалідні коляски.
 5. Перед пансіонатом розташована мальовнича зона, у якій приємно прогулюватися, відпочивати і спілкуватися.

Дом престарелых в Кривом Роге

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.