Приватний пансіонат для престарілих в Кропивницьким (Кіровоград)

Старенькі люди та лежачі хворі похилого віку потребують уваги, захисту та професійного медичного догляду, і будинок для літніх людей у Кропивницькому «Турбота Улюблених» готовий надати подібні послуги. У нашому затишному триповерховому будинку, розташованому в безпечному та екологічно чистому районі, проживають до 40 постояльців і гостей. Кожен, хто переступає поріг нашого елітного будинку для стареньких, потрапляє у спокійну, світлу та душевну атмосферу турботи і взаєморозуміння.

 1. Ми пропонуємо проживання у світлих, чистих та просторих кімнатах, розрахованих на 1-6 пожильців.
 2. У будівлі проведено євроремонт, встановлено систему кондиціонування і регуляції температури.
 3. Підлоги покриті нековзною поверхнею, на стінах є поручні, а сама архітектура приватного будинку літніх людей у Кропивницькому спланована так, щоб усередині було зручно пересуватися і на інвалідному візку, і самостійно, і з підтримкою медсестри.
 4. Наш співчутливий і висококваліфікований персонал допомагає кожному гостю вирішувати побутові, медичні та психологічні питання.
 5. Кожен постоялець отримує збалансоване чотириразове харчування з сезонних продуктів. Для людей, яким потрібна спеціальна кухня, ми пропонуємо VIP-меню.

Вартість проживання в приватному пансіонаті у Кропивницькому (Кіровоград)

Репутація вітчизняних державних будинків для людей похилого віку навела тінь на подібні заклади. Однак у європейських країнах до приватних пансіонатів звертаються так само часто, як у звичайні медичні установи. В Україні допомогу у догляді за старенькою людиною варто довірити приватному будинку літніх людей у Кропивницькому «Турбота Улюблених» з європейським рівнем сервісу.

Незважаючи на розвинену систему обслуговування, вартість проживання в пансіонаті у Кіровограді (Кропивницькому) по кишені будь-якій працюючій українській родині. Ціна розміщення у кімнатах не перевищує суми коштів, яку родичі витрачають на догляд за людиною похилого віку, і залежить від:

 • тривалості перебування в пансіонаті: подобово або помісячно;
 • кількості людей у кімнаті — ми пропонуємо варіанти для індивідуального розміщення, а також кімнати до 4-6 чоловік;
 • необхідності індивідуальних лікувальних та фізіотерапевтичних процедур: масажу, ЛФК, індивідуального меню.

У домашніх умовах доглядати за стареньким або хворим членом родини складно не лише фізично, а й морально. Люди з віком стають особливо вразливими. У них загострюється відчуття провини через вимушену залежність від інших і нездатність виконувати звичні дії. Вони частіше сумують, ображаються без видимої причини, віддаляються від близьких або стають надто прискіпливими. Турботливі та досвідчені медсестри будинку для стареньких у Кіровограді знають, як обійти всі кути у спілкуванні з літньою людиною, надаючи цілодобовий догляд та медичний супровід.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку у Кропивницькому

Безпечна і простора будівля та прилегла територія пансіонату створені для того, щоб надати людям у похилому віці всі умови для комфортного та якісного життя.

 1. Ми моментально реагуємо на будь-яку надзвичайну ситуацію. У кожній кімнаті передбачена система відеоспостереження, а у VIP-приміщеннях є тривожна кнопка.
 2. Оперативно надаємо медичну допомогу. Медсестри нашого удинку для літніх людей у Кропивницькому мають великий досвід у догляді за хворими і людьми похилого віку, та вміють реагувати на будь-які тривожні симптоми.
 3. Територія пансіонату охороняється професійними службами.
 4. Підтримуємо доброзичливу і теплу атмосферу серед пожильців. Ми стежимо за тим, щоб гості не нудьгували та спілкувалися. Якщо літній людині складно знайти спільну мову з оточуючими, наші фахівці допомагають їй соціалізуватися.
 5. На території приватного будинку людей похилого віку «Турбота Улюблених» заохочуються будь-які хобі. Тут є всі умови, щоб займатися цікавою справою: шити або плести, співати і танцювати, грати у настільні ігри, дивитися фільми, слухати музику, займатися квітникарством або кулінарією. Якщо пожилець бажає брати участь у житті пансіонату, ми з радістю надаємо таку можливість.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Послуги приватного будинку для
літніх людей «Турбота улюблених»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.