Приватний пансіонат для людей похилого віку у Луганську

У приватному пансіонаті Луганська «Турбота улюблених» проживають люди похилого віку, яким за станом здоров’я або через життєві обставини потрібен медичний нагляд і турбота компетентного персоналу. Гідні умови, співчутливі медсестри і доглядальниці, здорова атмосфера добра та розуміння допомагають вирішити багато проблем старшого покоління, що потребують уваги і особливого підходу.

«Турбота улюблених» — це елітний приватний пансіонат у Луганську. У нас гостюють та проживають на постійній основі літні люди з ослабленим здоров’ям, прикуті до ліжка, які перенесли серйозні хвороби або страждають від деменції, хвороби Альцгеймера, Паркінсона. Ми доглядаємо за людьми похилого віку, хворими на онкологічні захворювання, інвалідами, пропонуємо допомогу для тих, хто переніс операцію, пережив серйозну травму. Тут проходять курси реабілітації після інсультів та інфарктів. Ми відновлюємо рухову активність після переломів, а також надаємо психологічну підтримку кожному, хто її потребує.

Наші гості ніколи не відчувають себе зайвими або самотніми. Досвідчений персонал допомагає соціалізуватися і знову насолоджуватися радістю життя. На території пансіонату для стареньких у Луганську створено атмосферу турботи, спокою та довіри.

Вартість проживання в приватному пансіонаті у Луганську

Ми передбачили кожен нюанс, щоб зробити перебування у пансіонаті для літньої людини приємним і безтурботним. Ціна на послуги у будинку для літніх людей європейського типу по кишені будь-яка працюючій родині. При формуванні вартості враховуються такі фактори:

  • кількість осіб у кімнаті (від 1 до 6);
  • необхідність у додаткових процедурах: масаж, лікувальна фізкультура, індивідуальне меню.

Для кожного відвідувача у вартість входить цілодобовий догляд, контроль показників здоров’я (цукор, тиск, пульс, температура), чотириразове харчування (для VIP-клієнтів розраховується індивідуальний графік вживання їжі та меню), сплановане дозвілля, спілкування і турбота.

Умови проживання в пансіонаті для літніх у Луганську

Приватний будинок для людей похилого віку «Турбота улюблених» створює комфортне здорове середовище для проживання стареньких, яким потрібна допомога і компанія. Часом у старості людина втрачає можливість доглядати за собою самостійно — якщо рідні багато працюють і не встигають приділити потрібної уваги, то люди похилого віку починають сумувати, слабшати та впадати у відчай. Можливість оселитися в приватному пансіонаті дозволяє одразу вирішити цілий комплекс проблем. Рідна людина опиняється під цілодобовим медичним наглядом, отримує якісне харчування і спілкування. Все це в цілому позитивно впливає на її настрій і жагу до життя.

  1. «Турбота улюблених» у Луганську вміщує до 40 пожильців, кожному з яких приділяється належна увага.
  2. Будівля сучасного будинку для стареньких має продумане планування, адаптоване під потреби літніх людей. У кімнатах розширені дверні отвори, немає крутих спусків та підйомів, є поручні, а підлогу вкрито нековзним покриттям.
  3. За допомогою кліматичної техніки у приміщенні підтримується комфортна для життя температура. Кімнати щодня миються та провітрюються.
  4. Дбайливий персонал пансіонату підтримує кожного гостя, допомагаючи вживати їжу і ліки, дотримуватися гігієни, цікаво проводити час і соціалізуватися.
  5. Навколо пансіонату розташована мальовнича зона. Тут старенькі пожильці можуть прогулюватися, милуючись вічнозеленими деревами, кучерявими рослинами, що вкривають стіни будівлі, та клумбами з квітами.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Услуги частного дома для
престарелых «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Люди похилого віку потребують контролю якості продуктів, які використовуються для приготування свіжих і збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше, ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їх психологічний комфорт. Персонал допомагає приймати їжу і мінімум два рази на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога в гігієні

Старі люди часто потребують супроводі при купанні і інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці і медсестри допомагають кожному приймати душ або ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для бажаючих заохочуємо тягу до працетерапії та участі в житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі і ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються в ціну послуг пансіонату при відновленні після травм і хвороб.

Життя без нудьги і самотності

Крім спланованого і різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з ровесниками та однодумцями. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт з родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати в пансіонат без попередження щодня з 10 до 18 годин.

Захист життя і спокою

Для безпеки гостей в кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачена пожежна безпека і аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.