Приватний пансіонат для людей похилого віку у Львові

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Замість того, щоб довіряти благополуччя близьких державним установам та турбуватися про їхній комфорт, виберіть для літньої близької людини пансіонат для людей похилого віку у ​​Львові «Забота любимых». Це приватний пансіон європейського зразка з відмінними умовами проживання, кваліфікованим персоналом та цілодобовим доглядом. Ми приймаємо як людей похилого віку, які можуть обслуговувати себе самостійно і хочуть провести дозвілля в компанії ровесників, так і хворих, які страждають на тяжкі недуги.

Особливості догляду у пансіонаті для людей похилого віку у ​​Львові

У наших закладах працюють кваліфіковані доглядальниці та санітарки. Приймаючи персонал у штат, ми враховуємо не лише досвід роботи, навички та вміння людини, а й їх характер. Спілкування з людьми похилого віку – це відповідальний обов’язок зі своєю специфікою. Важливо вміти знаходити спільну мову зі старшим поколінням, бути витриманою, чуйною і з повагою ставитися до кожного постояльця.

До обов’язків працівників пансіонату для людей похилого віку у Львові входить:

  • Допомога із задоволенням базових потреб. Лежачим та тяжкохворим ми допомагаємо з прийомом їжі та гігієнічними процедурами, робимо масажі для профілактики пролежнів.
  • Контроль за станом життєвих показників. Щодня ми вимірюємо пульс, тиск, температуру та цукор, а також стежимо за прийомом медикаментів. Ми забезпечуємо кваліфікований догляд згідно з приписами лікарів, що лікують, робимо уколи, ставимо крапельниці і при необхідності, надаємо першу допомогу та супроводжуємо до лікарні у разі госпіталізації.
  • Забезпечення чистоти у кімнатах. У приміщеннях щодня проводиться вологе прибирання та провітрювання, регулярно змінюється постільна білизна, протирається пил та наводиться порядок.
  • Організація дозвілля. Доглядальниці та санітарки читають пенсіонерам книги, супроводжують під час прогулянок, допомагають поводитися з телевізором чи гаджетами. Всі постояльці можуть присвячувати час своїм захопленням: кулінарії, догляду за рослинами, настільним іграм, кросвордам, рукоділлям та іншим хобі.

Умови проживання у приватному пансіонаті для людей похилого віку у ​​Львові

Ми пропонуємо комфортабельні приміщення з євроремонтом, зробленим з урахуванням специфіки установи. Покриття підлог має антиковзну поверхню, а також позбавлені незручних порогів та підйомів, тому по будинку легко переміщатися навіть із ходунками або на інвалідному візку. Уздовж стін розташовані поручні, а всі сходинки в будівлі стійкі, широкі та невисокі. Кожна кімната має відеокамеру: мешканці знаходяться під постійним наглядом персоналу.

У номерах може мешкати від одного до шести осіб. У приміщеннях є кліматична техніка, датчики диму, продумана система освітлення, а також кнопка тривоги біля тяжкохворих та лежачих гостей. Всі ліжка оснащені ортопедичними матрацами.

Кухня, їдальня та вітальня – місця загального користування. Тут наші гості проводять дозвілля, разом трапезують, спілкуються, дивляться телевізор, грають у настільні ігри. Щоб прогулятися та подихати свіжим повітрям, достатньо вийти у двір. Біля будинку є доглянута територія з лавами, деревами та зручними стежками. Вона огороджена з усіх боків парканом і перебуває під охороною.

У будинку престарілих у Львові передбачено чотириразове збалансоване харчування без важкої та шкідливої ​​їжі. Меню складається з урахуванням рекомендацій дієтологів та геронтологів, а також особливостей організму постояльця та його історії хвороби. Також у нас передбачена окрема кухня.

У розпорядженні постояльців є мобільні та стаціонарні телефони, а також комп’ютер з доступом у Skype для спілкування з рідними. Усі бажаючі можуть відвідувати родичів щодня з 10 до 18 години.

Ціни у будинку для людей похилого віку у Львові

Вартість проживання в наших закладах залежить від кількох факторів: рівень самостійності гостя та ступінь тяжкості його хвороби, вибрані умови проживання та наявність особливих потреб, на кшталт роботи з реабілітологом або індивідуальне меню. Наші послуги може дозволити собі будь-яка працююча українська родина, яка дбає про свого літнього родича та хоче йому забезпечити кращий догляд і комфортне проживання.

Послуги приватного будинку для престарілих «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, що використовуються для приготування свіжих та збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їхній психологічний комфорт. Персонал допомагає вживати їжу і щонайменше двічі на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога у гігієні

Люди похилого віку часто потребують супроводу при купанні та інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці та медсестри допомагають кожному приймати душ чи ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для людей похилого віку наймає на роботу фахівців з досвідом та профільною освітою. Кожен співробітник «Заботы любимых» здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для охочих заохочуємо потяг до працетерапії та участі у житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі та ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються до вартості послуг пансіонату при відновленні після травм та хвороб.

Життя без нудьги та самотності

Крім спланованого та різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з однолітками та однолітками. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт із родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати до пансіонату без попередження щодня з 10 до 18 години.

Захист життя та спокою

Для безпеки гостей у кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачено пожежний захист та аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.