Приватний пансіонат для людей похилого віку у Рівному

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Для благополуччя літньої людини потрібна лише увага та грамотний медичний догляд. Пансіонат для людей похилого віку в Рівному «Забота любимых» є приватною установою та надає комфортні умови проживання та послуги компетентних фахівців. При доборі персоналу ми враховуємо як досвід роботи людини та її професійні навички, а й особисті якості. У закладах підвищена увага приділяється моральному стану гостей: у нас неприйнятні недбалість, грубість та зневага.

Медичний догляд за постояльцями в будинку для людей похилого віку в Рівному

Пансіонат«Забота любимых» відкритий для самостійних пенсіонерів і для лежачих хворих похилого віку, які страждають на тяжкі форми недуг і тих, хто проходить реабілітацію після перенесених травм. У кожному випадку практикується індивідуальний підхід: одні постояльці потребують спілкування та соціалізації, іншим прописані відновлююча фізкультура, часті прогулянки, лікувальні масажі, третім слід забезпечити повноцінний догляд та допомогти з базовими потребами – їжею, гігієнічними процедурами та ін.

Персонал установи слідкує за:

  • Самопочуттям постояльців. Наші працівники щодня вимірюють основні показники здоров’я (тиск, пульс), допомагають виконувати розпорядження лікаря, контролюють прийом ліків і можуть надавати першу медичну допомогу. Кваліфікований персонал пансіонату ставить крапельниці та робить уколи.
  • Безпекою людей похилого віку. У всіх кімнатах, коридорах та у дворі розташовані камери спостереження. Датчики диму, сигналізація та вогнегасники відповідають за пожежну безпеку. Уся територія знаходиться під охороною.
  • Комфортом перебування у будинку. До обов’язків персоналу входить щоденне вологе прибирання, провітрювання та контроль за температурою повітря в кімнатах.
  • Якістю харчування гостей. У меню передбачена здорова та свіжа їжа, багата на вітаміни та поживні речовини. Ми дотримуємося правил збалансованого чотириразового харчування, що базується на рекомендаціях дієтологів.
  • Дозвіллям старих. У будинку є телевізор, комп’ютер із доступом до Skype, настільні ігри, бібліотека. Доглянута територія сприяє приємним прогулянкам стежками або відпочинку на лавці. Постояльці можуть займатися вирощуванням рослин, допомагати з приготуванням або прибиранням, рукоділляти і майструвати вироби.

Пансіонат для людей похилого віку в Рівному: адреса, умови та вартість

Вибираючи місце для пансіонату, ми завжди враховуємо зручність його розташування. До будинку для літніх людей у ​​Рівному зручно добиратися, тому близькі можуть без проблем відвідувати наших постояльців у будь-який день тижня.

Не менш важлива для нас зручність переміщення пенсіонерів. У приміщеннях продумано покриття для підлоги проти ковзання, широкі дверні отвори, поручні і яскраве освітлення для кращої орієнтації в просторі. Пансіонат розрахований на 40 осіб: у ньому є окремі VIP-номери для однієї людини, так і 4-6-місні кімнати. Вітальня, кухня та їдальня загального користування. Кожен номер має ліжка з ортопедичними матрацами та місцями для зберігання особистих речей. По будинку можна переміщатися на інвалідних кріслах або з ходунками.

Розрахувати ціну проживання у нашій установі можна на сайті онлайн. Вартість послуг залежить від рівня самостійності клієнта, терміну перебування, умов проживання та наявності особливих потреб, на зразок індивідуального харчування або послуг лікаря-реабілітолога.

Послуги приватного пансіонату
для людей похилого віку «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, що використовуються для приготування свіжих та збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їхній психологічний комфорт. Персонал допомагає вживати їжу і щонайменше двічі на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога у гігієні

Люди похилого віку часто потребують супроводу при купанні та інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці та медсестри допомагають кожному приймати душ чи ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для людей похилого віку наймає на роботу фахівців з досвідом та профільною освітою. Кожен співробітник «Заботы любимых» здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для охочих заохочуємо потяг до працетерапії та участі у житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі та ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються до вартості послуг пансіонату при відновленні після травм та хвороб.

Життя без нудьги та самотності

Крім спланованого та різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з однолітками та однолітками. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт із родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати до пансіонату без попередження щодня з 10 до 18 години.

Захист життя та спокою

Для безпеки гостей у кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачено пожежний захист та аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.