Приватний пансіонат для людей похилого віку у Житомирі

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

«Забота любимых» – пансіонат для людей похилого віку в Житомирі європейського рівня. Ми надаємо комфортні умови проживання, допомогу компетентного персоналу та професійний догляд за людьми похилого віку. Ми розміщуємо у себе і пенсіонерів з високим рівнем самостійності, і людей похилого віку з тяжкими формами захворювань, які потребують постійного нагляду.

Умови проживання у приватному пансіонаті для людей похилого віку в Житомирі

Пансіонат розрахований на 40 осіб. Гості можуть проживати окремо у VIP-палатах або у номерах, розрахованих на 2-6 осіб. Кожному постояльцеві надається комфортне широке ліжко з ортопедичним матрацом та місце для зберігання особистих речей. На першому поверсі знаходяться приміщення загального користування – кухня, їдальня, вітальня. Для безпечного та комфортного переміщення по будинку ми передбачили широкі прорізи, поручні вздовж стін, стійкі щаблі, протиковзне покриття на підлозі. Відсутність високих порогів та пандуси дозволяють без проблем пересуватися на ходунках або в інвалідному візку.

Житомирський пансіонат для людей похилого віку оснащений протипожежною сигналізацією та датчиками диму. По всій території встановлено камери відеоспостереження, тож постояльці перебувають під цілодобовим наглядом працівників закладу. У VIP-палатах та номерах, де проживають хворі, є кнопка тривоги для термінового виклику персоналу. Підтримувати оптимальну температуру повітря допомагає кліматична техніка: радіатори, система теплої підлоги та кондиціонери.

Територія навколо будинку призначена для прогулянок на свіжому повітрі та огороджена периметром парканом. У дворі є лавки, зелені насадження, комфортні стежки для піших прогулянок.

Особливості медичного догляду в пансіонаті для людей похилого віку в Житомирі

Приймаючи персонал на роботу, ми уважно вивчаємо професійні навички, рівень кваліфікації та особисті якості, що виявляються у спілкуванні. Літні люди потребують особливого відношення. Деякі гості можуть бути вразливими, надто чутливими або, навпаки, агресивними та неконтрольованими. Компетентність персоналу проявляється у повазі та поблажливості, тому у нас не допускається грубість, хамство та зневага.

Доглядальниці, санітарки та медсестри в будинку для людей похилого віку Житомирської області «Забота любимых» мають такі обов’язки:

 • Щоденний контроль основних показників здоров’я: тиск, цукор, температура, пульс.
 • Контроль за прийомом медикаментів, призначених лікарем.
 • Допомога із проведенням гігієнічних процедур.
 • Проведення лікувальних зарядок, масажів, профілактика пролежнів.
 • Дотримання чистоти у приміщеннях: прибирання, прання, провітрювання, підтримання комфортної температури та вологості у приміщеннях.
 • Організація дозвілля: супровід під час прогулянок, допомога у поводженні з гаджетами, читання книг та вирішення будь-яких інших питань, пов’язаних із заняттями людей похилого віку.

Харчування та ціни в будинку для людей похилого віку в Житомирі

У зв’язку з віковими особливостями людському тілу доводиться перебудовуватися. Змінюється рівень кислотності у шлунку, розміри печінки та жовчного міхура, інакше функціонують кишечник та судини. Це відбивається на обмінних процесах, імунітет, перебіг хронічних недуг і навіть харчових звичках людини. Харчування в будинку для літніх людей у ​​Житомирі «Забота любимых» враховує подібні нюанси та складається з урахуванням рекомендацій професійних дієтологів та геронтологів:

 • Кількість основних прийомів їжі на день – 4 рази. Між ними є легкі корисні перекушування.
 • Наші гості харчуються збалансовано. Ми стежимо за кількістю поживних речовин та обмежуємо вживання шкідливих продуктів.
 • Щоб надати смаку страв насиченості та пробудити апетит, допускається додати трохи натуральних приправ: зелені, олії, часнику, спецій.
 • Основу раціону в наших закладах становлять сезонні овочі та фрукти. Вони можуть подаватися у свіжому, вареному, запеченому вигляді.
 • Ми дбаємо про свіжість страв, тому не зберігаємо готову їжу понад 2 години після приготування.
 • У меню немає «важкої» їжі з насиченими жирами та шкідливими вуглеводами, що впливає на рівень цукру та негативно відбивається на роботі серцево-судинної системи.

У наших пансіонах також передбачено індивідуальне харчування з урахуванням медичних показників постояльця чи спеціальної дієти, прописаної лікарем. У цьому випадку ми можемо скоригувати загальне меню або запропонувати окрему кухню. Середня вартість проживання в «Забота любимых» невисока та залежить від потреб гостя, часу його перебування та вибраних умов. Розрахувати актуальну ціну можна на нашому сайті онлайн.

Послуги пансіонату
для людей похилого віку «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, що використовуються для приготування свіжих та збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їхній психологічний комфорт. Персонал допомагає вживати їжу і щонайменше двічі на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога у гігієні

Люди похилого віку часто потребують супроводу при купанні та інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці та медсестри допомагають кожному приймати душ чи ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для людей похилого віку наймає на роботу фахівців з досвідом та профільною освітою. Кожен співробітник «Забота любимых» здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для охочих заохочуємо потяг до працетерапії та участі у житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі та ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються до вартості послуг пансіонату при відновленні після травм та хвороб.

Життя без нудьги та самотності

Крім спланованого та різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з однолітками та однолітками. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт із родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати до пансіонату без попередження щодня з 10 до 18 години.

Захист життя та спокою

Для безпеки гостей у кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачено пожежний захист та аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.