Приватний пансіонат для людей похилого віку в Одесі

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Молодому поколінню важко змиритися з тим, що з роками їхні родичі потребують посиленої уваги та професійного догляду. Люди похилого віку також відчувають збентеження, бачачи, як їхні близькі обмежують себе у відпочинку або жертвують часом, проведеним зі своєю родиною. Пансіонат для людей похилого віку в Одеській області «Забота любимых» – це заклад європейського зразка з кваліфікованими фахівцями, цілодобовим спостереженням за станом постояльців та комфортними умовами проживання. На відміну від державних закладів, де недостатнє фінансування відбивається і на умовах перебування, і на відношенні персоналу до хворих, ми на найвищому рівні дбаємо про фізичне, соціальне та моральне благополуччя кожного гостя.

Пансіонат для людей похилого віку в Одесі: ціни та послуги

Ми розміщуємо у себе пенсіонерів після перенесених травм та операцій для проходження реабілітації, тяжкохворих, лежачих людей похилого віку, а також тих, хто переміщається на інвалідних візках або за допомогою ходунків. Серед наших постояльців є і такі пенсіонери, які можуть самостійно себе обслуговувати та потребують спілкування з ровесниками. «Забота любимых» – ідеальний варіант для тих, хто шукає недорогий будинок для літніх людей в Одесі: вартість наших послуг дешевше, ніж в інших схожих закладах України.

Кожен гість, незалежно від вибраних умов проживання, отримує:

  • Кваліфіковану медичну допомогу 24/7. Санітарки та доглядальниці стежать за самопочуттям постояльців, вимірюють основні показники здоров’я (тиск, пульс, цукор), а також контролюють прийом ліків.
  • Проживання в комфортних та чистих кімнатах. У кожному номері щодня проводиться прибирання та провітрювання. Температура в приміщеннях регулюється кліматичною технікою: радіаторами, системою теплої підлоги та кондиціонерами.
  • Допомога у гігієнічних чи лікувальних процедурах. При необхідності, ми допомагаємо з прийомом душу, доглядом за волоссям, шкірою та нігтями.
  • Час проведення в приємному колі дбайливого персоналу та однодумців. Ми дбаємо про емоційне і психологічне благополуччя старих людей, покращуємо їхнє соціальне життя і робимо все для того, щоб їхнє перебування в пансіонаті було максимально спокійним і приємним.
  • У VIP-палатах та кімнатах, де знаходяться лежачі хворі, розташована тривожна кнопка для термінового виклику персоналу. Також у нас передбачено резервне електроживлення, тому все медичне обладнання працює злагоджено та без перебоїв.

Ми завжди прислухаємося до відгуків про будинок для людей похилого віку в Одесі, вдосконалимо сервіс і прагнемо бути кращими у своїй галузі. Найважливіше – щоб кожен гість відчував себе значущим у нашій великій родині, жив насиченим життям та відчував позитивні емоції. На першому місці у нас залишається уважне та співчутливе ставлення до постояльців. Кожен працівник «Забота любимых» – перш за все, чуйна, добра і розуміюча людина, що має високий рівень емпатії. Ми впевнені, що трохи любові та уваги допоможуть впоратися з недугами та поганим настроєм.

Умови проживання в пансіонаті для людей похилого віку в Одесі

Ми розміщуємо гостей у одномісних VIP-палатах чи загальних кімнатах, розрахованих на 4-6 осіб. Кожне приміщення обладнане комфортним ліжком з ортопедичним матрацом та місцями для зберігання особистих речей. Продумана система освітлення дозволяє вибрати яскраве денне або м’яке вечірнє світло. Будинок оснащений вогнегасниками та датчиками диму, а у всіх кімнатах встановлені камери відеоспостереження.

Для зручного переміщення людей похилого віку у всьому будинку передбачені широкі отвори та пандуси, відсутні високі пороги, а підлога додатково покрита протиковзким покриттям. Садиба для людей похилого віку в Одесі має закриту територію та заднє подвір’я, на якому гості можуть прогулюватися, відпочивати на лавках або проводити дозвілля.

Окрему увагу ми приділяємо питанням харчування. У «Забота любимых» передбачено чотири основні прийоми їжі та кілька перекусів протягом дня. Меню складається під керівництвом кваліфікованих геронтологів з урахуванням особливостей літнього організму. Ми дбаємо про користь, свіжість та якість кожної приготованої страви. Якщо ваш родич потребує спеціальної дієти, ми передбачимо для нього індивідуальне харчування.

Організація дозвілля в будинку для літніх людей в Одеській області

Кожен постоялець може займатися улюбленими захопленнями: читати книги, готувати, вирощувати квіти, рукоділництво, грати в настільні ігри. При необхідності працівники можуть допомогти гостю у поводженні з мобільним телефоном або налаштувати відеозв’язок із близькими по Skype.

Вибираючи адреси будинків для людей похилого віку в Одесі, ми подбали про зручне розташування закладів. Усі бажаючі можуть відвідувати постояльців будь-якого дня з 10 до 18 години.

Послуги приватного пансіонату
для людей похилого віку «Забота любимых»

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, що використовуються для приготування свіжих та збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їхній психологічний комфорт. Персонал допомагає вживати їжу і щонайменше двічі на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога у гігієні

Люди похилого віку часто потребують супроводу при купанні та інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці та медсестри допомагають кожному приймати душ чи ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для людей похилого віку наймає на роботу фахівців з досвідом та профільною освітою. Кожен співробітник «Заботы любимых» здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для охочих заохочуємо потяг до працетерапії та участі у житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі та ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються до вартості послуг пансіонату при відновленні після травм та хвороб.

Життя без нудьги та самотності

Крім спланованого та різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з однолітками та однолітками. Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт із родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати до пансіонату без попередження щодня з 10 до 18 години.

Захист життя та спокою

Для безпеки гостей у кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачено пожежний захист та аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.