Приватний пансіонат для людей похилого віку в Тернополі

Зворотній зв'язок

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами
найближчим часом

Приватна установа «Забота любимых» – це будинок для літніх людей у ​​Тернополі європейського рівня з професійним медичним доглядом та цілодобовим контролем за показниками здоров’я постояльців. Компетентні доглядальниці, санітарки та медсестри стежать за самопочуттям людей похилого віку, роблять уколи, ставлять крапельниці, контролюють прийом медикаментів і при необхідності надають першу допомогу.

Турбота про безпеку людей похилого віку

Відчуття захищеності дозволяє нашим гостям похилого віку почуватися впевненіше та знижує рівень тривожності. Наш пансіонат для людей похилого віку в Тернополі обладнаний:

  • Системою пожежної безпеки з датчиками диму, вогнегасниками та сигналізацією.
  • Камерами відеоспостереження у всіх кімнатах та на вулиці. Гості перебувають під наглядом працівників.
  • Спеціальним покриттям для підлоги від ковзання і поручнями на стінах для безпечного переміщення по будинку.
  • Для кращої орієнтації у просторі ми також продумали яскраве освітлення, широкі дверні отвори, прибрали високі пороги та зробили пологими щаблі.
  • У будинку також є пандуси. Завдяки цьому гості можуть пересуватися у візках або з ходунками.
  • Зручними, але не громіздкими меблями. Кожен гість має вільний доступ до особистих речей.
  • Справною побутовою технікою, якою легко користуватися. Весь посуд на кухні розміщений на доступній для гостей висоті.
  • Спеціальними килимами, сидіннями та ручками у ванній кімнаті.
  • Окремими місцями для зберігання побутової хімії та ліків, недоступними для людей похилого віку.

Моральна підтримка та соціальна реабілітація в пансіонаті для людей похилого віку «Забота любимых»

Крім відповідної компетенції, наші працівники мають високий рівень емпатії і розуміються на психології. Будь-яка літня людина, незалежно від наявності хронічних захворювань або депресії, потребує підвищеної уваги. Моральний стан відбивається на перебігу недуги та швидкості одужання. Соціалізація – це частина процесу реабілітації, яку проходять постояльці у будинку для літніх людей у ​​Тернополі. Тому для нас важливо забезпечити максимально комфортні умови кожному гостю, створити з ним довірчі стосунки та оточити турботою.

У наших установах пенсіонери перебувають у колі однодумців: вони спілкуються, грають у настільні ігри, діляться один з одним новинами та головне – тут ніхто не почувається покинутим та самотнім.

Умови проживання у пансіонаті для людей похилого віку в ​​Тернополі.

Основою благополуччя людей похилого віку є відчуття затишку там, де вони знаходяться. У приватному будинку для людей похилого віку (Тернопіль) «Забота любимых» зроблено сучасний євроремонт з домашньою обстановкою. Постояльці мешкають в одномісних номерах чи кімнатах, розрахованих на 4-6 осіб. У кожній є зручне ліжко з ортопедичним матрацом та місце для зберігання речей. Радіатори, тепла підлога та кондиціонери підтримують оптимальну температуру у приміщеннях.

Підвищена увага приділяється якості харчування: у меню лише корисна варена, запечена їжа чи страви, приготовані на пару. Раціон складається під контролем професійних дієтологів та враховує особливості літньої людини. Для тих, хто дотримується спеціального режиму харчування, ми маємо окрему кухню.

Навколо будинку облаштована мальовнича зелена зона з лавами та стежками. Тут можна відпочивати на свіжому повітрі, читати, грати із сусідами у настільні ігри чи займатися простими фізичними вправами. Територія пансіонату з усіх боків огороджена огорожею та знаходиться під охороною. Вартість перебування в установі доступна для середньої робочої сім’ї і залежить від обраних умов, терміну проживання та потреб постояльця.

Послуги приватного пансіонату

Повноцінне харчування

Літні люди потребують контролю якості продуктів, що використовуються для приготування свіжих та збалансованих страв. Тому ми подаємо їжу не пізніше ніж через дві години після приготування.

Якісний догляд

Тут здійснюється повний контроль стану постояльців, що включає їхній психологічний комфорт. Персонал допомагає вживати їжу і щонайменше двічі на день перевіряє основні життєві показники кожного постояльця: тиск, пульс, температуру, цукор.

Допомога у гігієні

Люди похилого віку часто потребують супроводу при купанні та інших щоденних процедурах. Наші доглядальниці та медсестри допомагають кожному приймати душ чи ванну, чистити протези, підтримувати в порядку зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал

Приватний пансіонат для людей похилого віку наймає на роботу фахівців з досвідом та профільною освітою. Кожен співробітник «Заботы любимых» здатний надати першу медичну допомогу, зробити укол, поставити крапельницю.

Масаж, лікувальна фізкультура

Ми стимулюємо людей здійснювати легкі фізичні навантаження, для охочих заохочуємо потяг до працетерапії та участі у житті пансіонату. Організуємо лікувальні, профілактичні масажі та ЛФК. Ці реабілітаційні процедури включаються до вартості послуг пансіонату при відновленні після травм та хвороб.

Життя без нудьги та самотності

Крім спланованого та різноманітного дозвілля наші гості отримують можливість спілкуватися з однолітками . Співчутливий персонал стимулює кожного постояльця до комфортної комунікації. Тут ніхто не залишається на самоті.

Зручний контакт із родичами

Люди похилого віку в будь-який момент можуть зв'язатися зі своїми домашніми через медсестру по стаціонарному або мобільному телефону. Є можливість контактувати за допомогою месенджерів або Skype. Кожен родич має право приїхати до пансіонату без попередження щодня з 10 до 18 години.

Захист життя та спокою

Для безпеки гостей у кожному приміщенні встановлені камери спостереження. У будівлі передбачено пожежний захист та аварійні виходи. Територія пансіонату охороняється.