Досуг постояльцев пансионата

Коли звертаються до приватного пансіонату для людей похилого віку

Умови, необхідні для комфорту, безпеки та догляду за людьми похилого віку, вдома надавати важко. Приватні будинки для людей похилого віку можуть забезпечити їх усім необхідним. Багато факторів впливають на відсутність можливості надати своїй рідній людині гідну старість, оточити її увагою та турботою. Ось деякі з них:

 • Багато людей працюють 5 днів на тиждень за графіком з 8 до 18:00 і в такому разі виникає питання: «Як допомагати людині похилого віку?». Пансіонат допомагає вирішити цю проблему, наші співробітники цілодобово знаходяться поруч із вашим близьким та надають йому всебічну допомогу та підтримку;
 • Відсутність знань про перебіг захворювань, відсутність медичної освіти не дозволяють здійснювати повноцінний якісний догляд за людьми похилого віку, інвалідами та хворими на дому. У разі приватного пансіонату для людей похилого віку – це ставати можливим;
 • Коли йдеться про лежачих хворих та цілодобовий догляд, профілактику пролежнів, гігієнічні процедури, багато людей почуваються не комфортно, навіть якщо йдеться про батька. У пенсіонерів це викликає відчуття безпорадності та зневіри. Коли догляд здійснює доглядальниця, таких проблем не виникає;
 • Прогулянки на свіжому повітрі є частиною відновлення організму після хвороб, і фахівці рекомендують помірну регулярну фізичну активність. Зробити це в умовах міської суєти та насиченого ритму життя дуже важко. Ми забезпечуємо ваших близьких щоденними прогулянками просто неба;
 • Люди, без досвіду догляду за літніми, часто стикаються з емоційним виснаженням, моральною та фізичною втомою від щоденної рутини догляду за старим. У пансіонаті «Забота любимых» працює досвідчений медичний персонал, який здійснює гігієну та догляд без зусиль.

Відсутність навичок, медичної освіти, вільного часу, щоб перебувати поруч із рідною людиною цілодобово, допомагати їй відновлюватися та долати труднощі похилого віку, не дозволяють надавати комплексний, цілодобовий, правильний догляд за літньою людиною, на відміну від приватних будинків для людей похилого віку.

Переваги приватного пансіонату для людей похилого віку

Приватні пансіонати для людей похилого віку здійснюють повноцінний догляд за вашими родичами. Якщо у вас виникають сумніви, ви можете проконсультуватися з керівником будинку для людей похилого віку і отримати слушні поради та психологічну підтримку. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

 • Ми надамо кваліфіковану медичну допомогу;
 • Психолог не дозволить почуватися самотньо;
 • Спілкування з іншими постояльцями дозволить знайти друзів;
 • Різноманітне дозвілля не змусить нудьгувати;
 • Збалансоване харчування нормалізує стан організму;
 • Контроль прийому лікарських засобів покращить самопочуття;
 • Прогулянки на свіжому повітрі допоможуть збагатити легені киснем;
 • Фізіотерапія та реабілітація допоможе відновитися після операцій;
 • Цілодобова підтримка та допомога особистої доглядальниці;
 • Регулярний огляд лікарем та контроль стану здоров’я;
 • Бездоганне ставлення всього персоналу та компетентність співробітників.

Перевага приватного пансіонату для літніх у тому, що допомогу надають висококваліфіковані лікарі, реабілітологи, психологи та доглядальниці з великим досвідом. Можливість цілодобового спостереження за станом організму завдяки сучасним технологіям та обладнанню дозволяє відновитись після інфаркту, інсульту чи інших захворювань.

Послуги, які ми надаємо для лежачих хворих

Лежачі хворі потребують максимальної уваги з боку персоналу. У домашніх умовах можна пройти спеціальні курси, але догляд за лежачими людьми виснажує фізично та емоційно. Важко бачити свого батька безпорадним, коли в голові є спогади про активність, здоровий глузд і енергію, яку літня людина випромінювала раніше.

Для лежачих хворих приймати допомогу своїх дітей також не комфортно, як і вам її надавати. Тому люди обирають пансіонат для лежачих хворих. Послуги включають профілактику захворювань, медичний догляд, цілодобове спостереження, постійний супровід особистої доглядальниці.

Садиба для літніх: переваги

Власний будинок для людей – це місце, з яким пов’язані всі добрі спогади із життя. Але в похилому віці ставати важко справлятися з повсякденними побутовими обов’язками: пранням, збиранням, приготуванням їжі. Умови будинку не можна порівнювати зі спеціально обладнаними апартаментами у приватному будинку для людей похилого віку.

У домашніх умовах немає поручнів та поручнів, які дозволяють безпечно пересуватися та уникнути травм. А якщо йдеться про інвалідний візок, тоді й зовсім потрібно робити перепланування та ремонт у квартирі. У будинку для літніх людей всі кімнати, а також територія повністю безпечні, а планування зроблено спеціально для комфортного пересування інвалідів.

Співробітники приватного пансіонату для людей похилого віку

Багато дітей переживають у тому, що з старістю характер батька змінився, він став буркотливим, замкнутим і прискіпливим. Змиритися з цим не просто, і завдання дітей адаптуватися до вікових змін, які є неминучими. Персонал приватного пансіонату для літніх людей ставиться до вікових змін з розумінням та повагою.

У старості кожна людина заслуговує на увагу, спілкування і любов. Незалежно від особливостей характеру та поведінки наші співробітники гарантують компетентність. Це відмінна риса персоналу пансіонату «Забота любимых». Ми ставимося до старості з належною повагою та турботою про ваших близьких.