уход за кожей пожилого человека

Косметичний догляд за шкірою людини похилого віку

Найбільшим органом у людині є шкіра, і саме вона отримує поживні речовини в останню чергу. Це провокує появу багатьох старечих проблем – сухості шкіри, зневодненості, почуття стягнутості, що не проходить. Пансіонат для престарілих у Києві «Забота любимых» підготував кілька порад, які допоможуть вам організувати догляд за шкірою літнього родича з максимальним комфортом.

Які проблеми зі шкірою найчастіше турбують людей похилого віку

  • Втрата еластичності тканини – найпомітніший симптом. Він є наслідком поганого харчування шкіри та вікового руйнування колагену у клітинах.
  • Витончення шкіри. Причина та ж – руйнування білкових зв’язків, недостатнє зволоження та харчування.
  • Поява плям, пухлин та інших новоутворень. Часто за їх характером розташування, формою та виглядом можна встановити наявність проблем із печінкою та органами травлення.
  • Поступово гояться синці та синці, що утворюються через витончення стінок кровоносних судин.

Для людей похилого віку дискомфорт може принести як сонячний опік, так і тривале перебування на холоді. Саме тому потрібно планувати не лише косметичний догляд, а й захист від зовнішніх несприятливих факторів.

Як доглядати за шкірою людей похилого віку правильно

Приватні пансіонати для людей похилого віку в Києві «Забота любимых» мають усі необхідні засоби, завдяки яким організовується якісний догляд за шкірою літньої людини. Пропонуємо перелік заходів, які ви зможете використовувати під час гігієнічних процедур зі старими родичами в домашніх умовах.

  • Здійснюйте умивання теплою водою.
  • Як рушник вибирайте м’які тканини або серветки. Прибирати надлишки води слід легкими рухами, що поплескують.
  • Використовуйте олії для очищення шкіри або інші зволожувальні засоби без мила.
  • Наносите сонцезахисний крем щодня.
  • Щодня використовуйте зволожуючі косметичні засоби.

Стан шкіри людей похилого віку часто стає проблемою. Члени сім’ї не завжди можуть створити повноцінні умови для комфортного життя родича, який страждає від вікових захворювань (куерозів, атопічних дерматитів та ін.). Люди похилого віку соромляться зізнатися, що їх турбує: їм здається це соромним. У випадку, якщо вам потрібна допомога, будинок для людей похилого віку в Києві «Забота любимых» готовий організувати кращий догляд для вашого родича навіть у найважчому стані. Ми допомагаємо старим людям не лише почуватися краще, а й соціалізуватися: більше спілкуватися, шукати цікаві заняття та проводити час з користю.