реабилитация пожилых людей после COVID-19

Людина похилого віку перехворіла на COVID-19. Як допомогти йому з реабілітацією?

Через COVID-19 люди похилого віку перебувають у групі ризику» – саме такої думки дотримуються лікарі по всьому світу. Звичайно, найкраще попередити зараження коронавірусом, але що робити, якщо стара людина вже перехворіла? Ускладнення часто несуть важчі наслідки для здоров’я, ніж сама хвороба. Медичний персонал будинку для людей похилого віку в Івано-Франківську «Забота любимых» навчений доглядати людей похилого віку, які перенесли коронавірус і готовий поділитися цією важливою інформацією з нашими читачами.

Можливі наслідки хвороби

У списку ускладнень після хвороби згадують:

  • Порушення роботи центральної нервової системи. Воно проявляється у тривалій і непрохідній слабкості, головних болях, шумах у вухах. Деякі пацієнти скаржилися на появу болів у суглобах та м’язах.
  • Фіброз легень. Він відбувається через зменшення еластичності легеневих тканин. Людина не може вдихнути на повні груди, через що органи недоотримують потрібну кількість кисню.
  • Серцево-судинна система. Одним із найбільш серйозних ускладнень вважається поява тромбозів та міокардитів. Вони можуть призвести до інфарктів та інсультів.

Варто зазначити, що люди, які ще до хвороби мали неврологічні захворювання, проблеми з органами дихання, серцево-судинною системою та психологічні недуги хворіють сильніше, а наслідки коронавірусу для них – важчі.

У програму реабілітації після COVID-19 входить:

  • Лікування ускладнень.
  • Загальне зміцнення імунітету за допомогою ліків, коригування меню та збільшення активності.
  • Допомога психологів та інших фахівців.

Як захистити літнього родича від COVID-19

У нашому будинку для літніх людей в Івано-Франківську «Забота любимых» практикуються наступні заходи, що попереджають захворювання та поширення вірусних захворювань:

  • Відвідування постояльців можливе лише людям без ознак хвороби. Кошти особистого захисту – обов’язкові.
  • Персонал мешкає на території пансіонату. Усі, хто контактує зі сторонніми, проходить додаткову перевірку на наявність вірусу та не допускається до гостей без доказів відсутності хвороби.
  • У кімнатах проводиться щоденне вологе прибирання. Приміщення провітрюються. Персонал стежить за гігієною кожного постояльця.

У «Заботе любимых» кожен постоялець перебуває під захистом та наглядом уважного та співчутливого персоналу. Безпека та комфорт гостей для нашого пансіонату – найголовніше!