Особенности ухода за пожилыми людьми с болью в спине

Особливості догляду за літніми людьми з болем в спині

Болі в спині у похилому віці можуть виникати в зв’язку з малорухливим способом життя, наявністю хронічних захворювань, нестачею кальцію в тканинах, зайвою вагою. Дуже поширені у пенсіонерів остеохондроз і радикуліт. Слабкість в м’язах, біль різної інтенсивності в поперековому, шийному, грудному відділі доставляють дискомфорт і також впливають на психологічний стан пацієнта. Правильне лікування під наглядом фахівця допомагає впоратися з недугою, але нехтування профілактичними заходами може привести до відновлення неприємних відчуттів.

Боротьба з болями в спині в будинках для людей похилого віку

У пансіонатах «Забота любимых» постояльці знаходяться під цілодобовим наглядом кваліфікованого персоналу. Ми забезпечуємо повноцінний догляд лежачим пацієнтам, пенсіонерам, які хворіють на тяжкі недуги і самостійним клієнтам, які знаходяться у нас на реабілітації. Досвідчені доглядальниці і медсестри наших установ стежать за виконанням призначень лікаря, проводять процедури для зниження болю в спині, роблять масажі і застосовують профілактичні заходи боротьби з недугою.

Ми комплексно підходимо до вирішення проблеми, з огляду на особливості кожного пацієнта: його історію хвороби, самопочуття, потреби і побажання. Якщо причиною неприємних відчуттів в хребті не є важке захворювання або травма, рекомендовані фізичні навантаження для підтримки м’язів. Це можуть бути:

  • Ранкова зарядка з нахилами, махами руками і ногами.
  • Йога та вправи на розтяжку.
  • Скандинавська ходьба.
  • Прогулянки по території.

Починати варто з легких вправ, які не викликають біль або дискомфорт. Згодом, коли фізична активність стане вище, можна трохи збільшити навантаження. Будь-яка рухливість допоможе зміцнити здоров’я і підтримувати гарне самопочуття.

Лежачим хворим показані регулярні масажі. Вони приведуть м’язи в тонус і позбавлять від болю. Необхідно пам’ятати про харчування. У раціоні кожної літньої людини повинні бути присутніми речовини, корисні для опорно-рухового апарату: магній, кальцій, фосфор, вітамін D. Всі перераховані вище послуги входять у вартість проживання в пансіонаті «Забота любимых». Ціни в будинку для літніх людей в Дніпрі невисокі. При необхідності, ми додатково надаємо послуги професійного реабілітолога або фізіотерапевта.