Досуг пожилых людей

Відпочинок в кайф – як у приватних пансіонатах влаштовано дозвілля постояльців

Часто людей похилого віку засмучують розмови про свій вік – прийнято думати, що після пенсії вже складно бути повноцінним членом суспільства. Незважаючи на вікові хвороби та зниження фізичної активності, літні постояльці приватного будинку для людей похилого віку в Дніпрі «Забота любимых» продовжують почуватися потрібними, через що їх потягу до життя можуть позаздрити багато навіть молодших, але вічно зайнятих людей.
Пропонуємо познайомитися з тим, як влаштовано дозвілля в нашому елітному пансіонаті для людей похилого віку, щоб мати уявлення про рівень життя постояльців у подібних закладах.

Підтримка інтересу до життя у похилому віці

Неможливість активно рухатися і швидко орієнтуватися в ситуаціях щиро засмучує, але життя багатогранне і наповнене не лише рухом – у ньому багато споглядання та спокою. Наші постояльці знають, скільки задоволення може принести набуття внутрішньої рівноваги, яке часто просто не доступне у звичайному житті.

  • Багато людей похилого віку не можуть себе обслуговувати самостійно, тому їм допомагають наші медсестри та доглядальниці. Чималий внесок у догляд роблять і ті постояльці, які мають сили та бажання на спілкування та турботу про ближніх. Ми заохочуємо будь-який прояв активності і з радістю допомагаємо людям похилого віку знаходити друзів і відчувати себе потрібними.
  • У нашому приватному будинку для людей похилого віку гості займаються тією працею, яка їм приємна. Люди похилого віку проводять час за настільними іграми або переглядом телевізора. Вони обговорюють новини, допомагають на кухні, доглядають сад, в’яжуть, читають або слухають книги, перебуваючи в товаристві соратників і турботливих доглядальниць.

Як відомо, середовище, в якому живе людина, має величезний вплив на його світовідчуття та потяг до життя. З віком, залишаючись наодинці зі своїми проблемами, літні люди відчувають себе зайвими у світі молодих і амбітних людей, що вічно рухається. Якщо ж вони втрачають можливість дбати про себе, то таке емоційне навантаження часто призводить до депресії або агресії.
Перебуваючи в суспільстві однодумців та уважного персоналу пансіонату «Забота любимых», люди старшого покоління набувають внутрішнього спокою. Вони можуть будь-якої миті зв’язатися з домашніми і дізнатися, як у них справи, розповісти про своє життя. Тут вони почуваються частиною суспільства, бо кожна людина з їхнього оточення має схожі проблеми та турботи, а отже, завжди зрозуміє та підтримає.