Перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих від «Забота любимых»

Будинок для людей похилого віку «Забота любимых» пропонує нову послугу – перевезення хворих різного ступеня важкості. Це платна швидка допомога, яка призначена не для проведення невідкладних заходів, а для переміщення пацієнтів з одного місця призначення до іншого.

Щоб подорож була комфортною та безпечною, потрібно продумати кожен її етап. Кваліфікований персонал наших установ пройшов докладну підготовку з доставки лежачих хворих та медичного перевезення. Ми контролюємо стан клієнта на всіх етапах надання послуги: від підготовки до переміщення до облаштування на новому місці.

Хто може скористатися послугами служби транспортування хворих

Люди з обмеженими можливостями регулярно повинні проходити медичні обстеження та діагностику, спостерігатися у лікарів, оздоровлюватися або відвідувати реабілітаційні центри. «Забота любимых» надає допомогу найбільш уразливим групам населення, які можуть самостійно пересуватися на далекі дистанції, користуватися громадським транспортом чи таксі. Такі люди потребують особливого поводження з урахуванням медичних показань.

Ми займаємося:

 • Транспортуванням тяжкохворих пацієнтів. У цьому випадку можуть знадобитися послуги фельдшера, лікаря клієнта або вузькопрофільного фахівця. Ми також здійснюємо перевезення хворих із киснем та проводимо медичні заходи для життєзабезпечення та стабільного стану.
 • Транспортуванням інвалідів. Ми доставляємо до місця призначення людей з обмеженими можливостями, лежачих пацієнтів та тих, хто зазнав травми хребта. В індивідуальному порядку ми підбираємо найкращий варіант для переміщення пацієнта: ноші, каталку, коляску.
 • Перевезенням людей похилого віку. Багато людей похилого віку важко переносять дорогу, тому потребують особливих умов під час переїздів. Працівники нашої служби забезпечують клієнту відчуття комфорту, з’ясовують та максимально задовольняють його потреби, стежать за показниками здоров’я та за необхідності вчасно надають першу допомогу.

Також ми здійснюємо транспортування хворих з інфарктом міокарда після перенесеного інсульту або операцій. Ця категорія людей вимагає підвищеної уваги та застосування найменш травматичних заходів під час переміщення.

В яких випадках потрібно замовити перевезення хворого

Транспортування лежачих хворих

Необхідність доставити літню людину викликає ряд труднощів: як це зробити, де взяти відповідний автомобіль, чи потрібно домовлятися з лікарем? Незалежно від того, яку відстань належить подолати, важливо ще й подбати про самопочуття на фізіологічному та психологічному рівні. Якщо ви шукаєте службу перевезення лежачих хворих містом або між містами, зверніться до закладу «Забота любимых». Ми маємо великий досвід роботи з інвалідами, пенсіонерами, які страждають на тяжкі форми недуг, літніми людьми з деменцією, хворобами Паркінсона або Альцгеймера. Ми стежимо за функціонуванням дихальних та серцево-судинних систем, допомагаємо вибрати найбільш зручне становище під час руху, надаємо грамотну моральну підтримку.

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібне перевезення лежачого хворого з лікарні до лікарні або додому. Використовувати в таких випадках особистий транспорт – ризиковане рішення:

 • Під час дороги вам самостійно доведеться вести контроль за станом хворого. Надати правильну допомогу буде ще більш проблематично.
 • Служба з цілодобового перевезення лежачих хворих використовує спеціально призначені для цього автомобілі. Вони мають сучасну систему амортизації та спеціальне медичне обладнання.
 • Дібравшись до місця призначення, у вас можуть виникнути проблеми з правильною доставкою родича до ліжка. Послуги транспортування хворих включають використання каталок, нош або крісел для безпечного перенесення.

«Турбота коханих» допоможе вам без проблем доставити близьку людину додому, на дачу, в пансіонат для людей похилого віку, медичний заклад, санаторій, аеропорт або вокзал.

Перевезення лежачих хворих: ціна та особливості

При поводженні з клієнтом, який має захворювання опорно-рухового апарату, ми керуємося кількома важливими правилами:

 • Не робимо різких рухів. Ступаємо плавно та обережно.
 • Тримаємо носилки максимально горизонтально. При спуску сходами голова пацієнта завжди знаходиться вище рівня ніг.
 • Під час пересування ми використовуємо спеціальні фіксуючі насадки. Вони підтримують тіло і не дають йому сильно розгойдуватися навіть при струсі.
 • Приватне перевезення хворих припускає наявність супроводжуючих. Для цього не потрібна додаткова плата.
 • Перед тим, як вирушити в дорогу, наш працівник вивчає історію хвороби пацієнта, при необхідності – проводить розмову про майбутні маніпуляції.
 • Надання медично

Розрахувати стоімоcть
індивідуального проживання

Стать:
* - Поля обов'язкові для заповнення

Як ми реалізуємо комплексний
догляд за людьми похилого віку

Щоденний моніторинг стану постояльців

Контроль здоров'я людей похилого віку – наше головне завдання. Ми перевіряємо основні життєві показники щонайменше двічі на день, допомагаємо приймати медикаменти та здійснювати всі гігієнічні процедури. У разі виникнення проблем зі здоров'ям миттєво надаємо першу допомогу, викликаємо профільних фахівців, а у разі госпіталізації – супроводжуємо до лікарні.
1

Підтримка гігієни приміщень

Всі кімнати щодня провітрюються, і в них здійснюється вологе прибирання. У кожному приміщенні передбачена кліматична техніка (радіатори з регуляторами, тепла підлога, кондиціонери). У будівлі пансіонату зроблений євроремонт із продуманим плануванням, зручним для літніх постояльців.
2

Організація дозвілля

У розпорядженні наших гостей бібліотека, настільні ігри, телевізор, ділянку для садівництва. Ніхто з присутніх не обтяжений господарськими обов'язками, але за бажання вони можуть брати участь у спільному житті пансіонату. Літні люди разом дивляться передачі, обговорюють фільми та новини, співають, малюють, в'яжуть, роблять зарядку та, звичайно ж, відзначають свята у колі друзів та однодумців.
3

Безпека на території пансіонату

Ми усвідомлюємо, що відповідаємо за життя та здоров'я кожного постояльця, тому у всіх кімнатах приватного будинку для людей похилого віку встановлені камери спостереження. У будівлі продумана протипожежна сигналізація та аварійні виходи, є вогнегасники та датчики диму. У кімнатах, де розташовуються хворі, що лежать, і VIP-клієнти, передбачена тривожна кнопка.
4