Медперсонал

Персонал пансіону для людей похилого віку – кому ви довіряєте найдорожче

Рішення скористатися послугами приватного будинку для літніх людей завжди дається нелегко. Багато людей до останнього власними силами допомагають літнім родичам, але не завжди їх старання приносять помітні плоди. І причина зовсім не в недостатній старанності, а у відсутності необхідних навичок та медичного обладнання. Найнебезпечніше в цій ситуації, що людина похилого віку, бачачи прагнення своєї сім’ї, або соромиться розповісти про свої незручності, або сама їх не усвідомлює. Приватний пансіонат для людей похилого віку стає справжнім порятунком, адже пропонує:

 • професійну допомогу у догляді за людиною похилого віку;
 • цілодобова увага та турбота;
 • дотримання всіх медичних розпоряджень;
 • комфортну психологічну обстановку;
 • організацію дозвілля.

Всі ці функції здійснює кваліфікований персонал елітного будинку для людей похилого віку «Забота любимых». Щоб якість життя кожного постояльця була гідною, працівники пансіонату повинні мати певні навички та особисті якості.

Як приймають на роботу до приватних будинків престарілих

Светлана ИвановаРобота з людьми похилого віку – непросте завдання. Люди у віці рідко мають поступливий характер, вони часто вередують і багато в чому бачать каверзу. Всі ці недоліки пояснюються їхньою фізичною та емоційною вразливістю. З роками все важче доглядати за собою, а що більше людина залежить від оточуючих, то їй страшніше виявитися без допомоги. Турбота про людей похилого віку повинна супроводжуватися не тільки бажанням допомогти фізично, але постійною моральною підтримкою. Для такої роботи однієї медичної освіти недостатньо, потрібні особливі особисті якості.

При прийомі працювати ми інтерв’ююємо претендентів і звертаємо увагу на наявність наступних сторін характеру:

 • терпіння – людина повинна бути готова день у день говорити і робити однотипні дії, результат яких помітний далеко не відразу;
 • уважність необхідна, щоб дотримуватися лікарських розпоряджень, стежити за станом постояльців, реагувати на екстрені ситуації;
 • співчуття – чуйність і бажання піклуватися про тих, хто слабший і вразливіший.

Ці риси є якостями особистості, їх неможливо симулювати, але працювати без них з людьми похилого віку неможливо. У приватному пансіонаті «Забота любимых» завжди знайомляться з досвідом та рекомендаціями людини, яка бажає стати частиною команди. Кожен новий співробітник проходить випробувальний термін, тільки після цього він допускається до відповідальних завдань.

Хто працює у приватних будинках для людей похилого віку

Серцем нашого пансіонату є медичні сестри, які контролюють роботу більшості процедур. Їхні завдання полягають у наступному:

 • здійснення щоденного огляду (збір інформації щодо основних життєвих показників постояльців: температура, пульс, цукор, тиск);
 • контроль здоров’я (у разі тривожних симптомів викликається медичний фахівець, проводиться збір додаткових аналізів чи госпіталізація);
 • контроль їжі (якщо наш гість не може харчуватися самостійно, йому допомагають);
 • контроль зовнішнього вигляду постояльців (волосся, нігті, одяг);
 • контроль стану постільної білизни та гігієни лежачих людей похилого віку;
 • надання швидкої медичної допомоги;
 • проведення масажу та занять ЛФК.

Також медсестри допомагають новоприбулим гостям розміститися, обжитися та відчути себе як удома.

Крім медсестер у нашому пансіонаті працюють доглядальниці. В їх обов’язки входить підтримка особистої гігієни людей похилого віку, а також кімнат, білизни та посуду. Доглядальниці допомагають переміщатися по дому тим, хто не може зробити це самостійно, годують та супроводжують під час прогулянок.

Ми стимулюємо наших співробітників до сумлінної роботи, пропонуючи гідну оплату праці та комфортні умови. У нашому пансіонаті стежать не лише за добрим ставленням до людей похилого віку, а й до кожного співробітника, адже саме вони допомагають постояльцям почуватися тут, як удома.

Зобов’язання працівників приватного пансіонату для людей похилого віку

Співробітники будинку для людей похилого віку несуть відповідальність за здоров’я постояльців. Від їхньої пильності та працьовитості залежить комфорт, настрій та життя людей похилого віку. На допомогу персоналу у нашому пансіонаті передбачені такі системи:

 • відеоспостереження. У кожному приміщенні встановлені камери, які передають медсестрі інформацію з усього пансіонату.
 • сигнальна система У VIP-кімнатах та приміщеннях, де розташовуються лежачі люди, є тривожна кнопка.
 • охоронна система. Територія приватного будинку для літніх людей охороняється.
 • пожежна сигналізація. У всіх кімнатах стоять датчики диму, є вогнегасники, запасні виходи.

У вартість проживання в будинку для літніх людей також входять консультації фахівців, які допомагають співробітникам пансіонату здійснювати грамотний догляд за постояльцями. Кожні два тижні літніх людей оглядає лікар-терапевт та реабілітолог. За потреби призначається візит психотерапевта чи іншого профільного фахівця.

Персонал пансіонату для людей похилого віку «Забота любимых»

Турбота про людину похилого віку – відповідальне заняття. Займатися цим можна, лише маючи щире бажання допомогти беззахисним та слабким. Без цього прагнення люди просто перегорають. Купати, годувати, здійснювати перев’язки, змінювати підгузки можуть лише ті, хто розуміє важливість своїх дій. Саме таких людей ми шукаємо для роботи в приватному пансіонаті «Забота любимых», а коли знаходимо, то бережемо їх та підтримуємо також сильно, як вони підтримують наших постояльців.