Правила осіннього догляду за шкірою у похилому віці

Уход за кожей после 55 лет. Особенности кожи посде 55 - 60 лет

Вогкий вітер, холодне повітря та різкі перепади температур часто стають причиною проблем зі шкірою. І в дітей, і в дорослих спостерігається підвищена сухість, чутливість, почервоніння чи, навпаки, тьмяність і шорсткість. Особливо схильні до негативного впливу навколишнього середовища літні люди. З порушенням водного та жирового балансу з’являється пігментація, лущення, втрата еластичності. У зв’язку з цим в осінній період шкіра обличчя, рук і тіла потребує особливої ​​уваги та турботи.

Осінній догляд: захист, живлення та зволоження

У холодні сезони слід скористатися засобами щільних текстур. Їх потрібно наносити на обличчя та руки щонайменше за півгодини до виходу на вулицю. Для цих цілей найкраще підходять живильні та зволожуючі креми з гіалуроновою кислотою та гліцерином.

Літнім людям дерматологи рекомендують також використовувати сироватки. В аптеці чи косметичних магазинах можна знайти засоби, призначені для вирішення конкретної проблеми: пігментації, лущення, висипів. Підвищити тургор шкіри, розгладити дрібні зморшки та відновити водно-ліпідний баланс допоможуть натуральні маски з вітамінами, а також умивання трав’яними настоями.

У людей похилого віку часто виникає червона сіточка на обличчі. Впоратися з розширеними капілярами можна за допомогою захисного cold-крему, призначеного для холодної та морозної погоди.

Обов’язково варто наносити кошти із SPF 15-20. Спеціальні фільтри убезпечать покриви від шкідливого ультрафіолету типу А.

5 правил догляду за шкірою літньої людини

Приватний пансіонат для людей похилого віку “Забота любимых” європейського рівня забезпечує повноцінний цілодобовий догляд за постояльцями. Професійні доглядальниці стежать за здоров’ям та благополуччям літніх людей та допомагають їм виконувати гігієнічні процедури з урахуванням рекомендацій дерматологів:

  1. Щоденне умивання водою кімнатної температури з використанням м’яких засобів для зволоження та живлення.
  2. Застосування м’яких рушників або серветок, які не травмують верхній шар епідермісу.
  3. Застосування захисних кремів за півгодини до виходу на вулицю.
  4. Прийом вітамінних комплексів та збалансоване харчування для профілактики шкірних захворювань.
  5. Своєчасне лікування висипів, порізів та інших ушкоджень.

Працівники наших пансіонатів приділяють особливу увагу питанням гігієни та чистоти. Кожен постоялець «Забота любимых” почувається тут потрібним та цінним.