О пользе свежего воздуха и ежедневных прогулок

Про користь свіжого повітря та щоденних прогулянок

Вишгород – мальовниче місце на Київщині, яке розташоване поблизу водосховища на правому березі Дніпра. Це ідеальне місце для того, щоб гідно зустріти старість. Свіже повітря позитивно впливає на загальний стан організму та покращує настрій. Прогулянки на території пансіонату для людей похилого віку у ​​Вишгороді сприяють якнайшвидшому одужанню.

Відновити організм після важких захворювань або оперативних втручань допоможуть щоденні прогулянки під наглядом персоналу та особистої доглядальниці. Для безпечного пересування зеленою зоною пансіонату ми обладнали її зручними поручнями, спусками для інвалідних візків та повністю убезпечили територію.

Як свіже повітря впливає на здоров’я

Користь свіжого повітря для людей похилого віку доведена. Перебуваючи в пригніченому стані і відчуваючи безпорадність через старість і захворювання, багато пенсіонерів відмовляються гуляти і проводять час вдома під замком. Але насправді прогулянки сприятливо впливають на настрій та здоров’я. Переваги фізичних навантажень:

  • Мозкова активність із віком знижується і при регулярних прогулянках вона активізується. Чисте повітря допомагає очистити легені від пилу та забруднень, які накопичилися у дихальних шляхах;
  • Цукровий діабет – проблема, з якою стикаються багато людей у ​​літньому віці. Неквапливі прогулянки на природі допомагають знизити ризик захворювання і позитивно впливають на опорно-рухову систему;
  • Зменшити ризик інфаркту чи інсульту допоможуть помірні фізичні навантаження. Перебування на вулиці покращує роботу серцево-судинної системи та знижує ризик закупорки судин, що часто призводить до серцевих захворювань;
  • Зміцнити кісткову структуру, судини та м’язову масу допоможе щоденна фізична активність. Через вік, фахівці рекомендують прогулюватися не поспішаючи, за дотриманням правильного режиму дня стежить особиста доглядальниця;
  • Профілактика запорів та інших проблем шлунково-кишкового тракту, а також підвищення апетиту та покращення сну – це заслуга прогулянок просто неба. Двигуна активність допоможе позбавитися цих проблем;
  • На безсоння страждають багато людей поважного віку. Відкрите повітря очищає як організм, а й позбавляє негативних думок. Завдяки цьому сон відновлюється, покращується емоційний та психологічний стан;
  • Інша позитивна сторона – покращення душевного самопочуття, порятунок від психологічного напруження та депресії. Під час прогулянок у компанії інших гостей пансіонату ваш близький забуде про те, що таке туга.

Будинок для людей похилого віку у Вишгороді – мальовниче місце, далеко від міської суєти. Тут вам допоможуть відволіктися від думок про старість і дотримуватися правильного режиму дня з помірною фізичною активністю для зміцнення життєвого тонусу. Під час прогулянок у вас завжди є компанія – особиста доглядальниця, яка підтримає розмову та налаштує спілкування на позитивний лад!

Прогулянки для людей з обмеженими можливостями

Користь інтенсивних прогулянок для людей з інвалідністю – це один із етапів реабілітації. Лікарі рекомендують щоденні навантаження для усунення болю та нормалізації обміну речовин. Свіже повітря допомагає організму позбавлятися від забруднень та активувати процеси відновлення нормальної життєдіяльності.

Особиста доглядальниця для інвалідів регулярно гуляє з підопічним. Пледи та теплі покривала допоможуть зігрітися під час похмурої погоди. Чим більше часу літня людина проводить на вулиці, тим швидше вдасться зміцнити імунітет і позбутися душевних та фізичних недуг.

Регулярні прогулянки та їх переваги

Регулярна помірна фізична активність позитивно впливатиме не лише на фізичний, а й на емоційний та психологічний стан. Багато дітей не можуть забезпечити своїм літнім батькам щоденні прогулянки на свіжому повітрі через роботу та інші життєві обставини. Але кисень життєво необхідний, і відмовлятися від прогулянок не можна.

У приватному пансіонаті дл людей похилого віку у ​​Вишгороді кожен день ваш родич милуватиметься природою, наповнюватиме організм корисними речовинами і звикатиме до легких фізичних навантажень, які відповідають його віку та індивідуальним особливостям. Загартовувальні процедури корисні здоров’ю пенсіонерів.

Прогулянки перед сном: як позбутися безсоння

Для нормалізації сну велику роль грають вечірні прогулянки. Вони допомагають боротися з безсонням і, якщо дотримуватись правильного режиму – стан організму покращитись і вашому родичу більше не знадобляться ліки, щоб заснути. Свіже повітря допомагає розслабитися та підготуватися до сну.

Як відомо, під час сну наш організм відпочиває та заповнює життєві сили. Здоровий сон покращить як загальне самопочуття, а й психологічний стан. У літньому віці перед сном у людей виникають різні негативні думки та спогади, щоб позбавитися цього, необхідна щоденна фізична активність перед сном.

Організація дозвілля для людей похилого віку

Організація дозвілля на свіжому повітрі – це пріоритет працівників будинку для літніх людей у ​​Вишгороді «Забота любимых». У домашніх умовах забезпечити різноманітний час проведення просто неба буває важко. Але вибираючи наш пансіонат, ви можете не перейматися одноманітністю життя пенсіонера.

Ми дбаємо про ваших близьких не на словах, а на ділі. Тому ретельно організовуємо дозвілля, починаючи із захоплюючих ігор на свіжому повітрі, які активізують розумову діяльність – шашки та шахи, та закінчуючи релаксуючими заняттями малюванням чи ліпленням із глини, що дозволяє заспокоїти нервову систему та провести час з користю!