снижение слуха у пожилых

Причини та особливості зниження слуху у людей похилого віку

Зниження слуху спостерігається більш ніж у третини людей старше 65 років. Незважаючи на поширеність недуги, для кожного, хто страждає подібними порушеннями цей стан – велика проблема. Зниження слуху робить людину більш уразливою і залежною, приховує від неї більшу частину зовнішньої інформації, але найгірше, що нерідко призводить до повної глухоти.

Пансіонати для літніх «Забота любимых» часто працюють з гостями, які страждають від часткової або повної глухоти. Ми знаємо, що таким людям потрібен особливий догляд, увага та участь, що компенсує брак звічної інформації із зовнішнього світу та допоможе почуватися його повноцінною частиною.

Чому люди похилого віку страждають на погіршення слуху

Старше покоління соромиться зізнаватись у своїх хворобах. Незважаючи на те, що люди похилого віку часто приховують джерело пригніченого настрою, причину легко встановити навіть звичайній людині – на відміну від багатьох неприємних захворювань симптоми приглухуватості очевидні:

  • Ви погано розумієте промову родича.
  • Літня людина часто скаржиться на непрохідний шум у вухах.
  • Ваш співрозмовник розмовляє голосно, але говорить нечітко.

Зазвичай люди, які страждають на таку недугу, самостійно обмежують соціальну активність, почуваються розгублено, придушено і самотньо. Їм важко спілкуватися навіть із членами сім’ї. Саме тому літнім людям набагато комфортніше серед тих, хто їх розуміє – людей такого ж віку, а також дбайливих медсестер, які завжди готові прийти на допомогу.

Причини старечої глухоти

Найчастіше до проблем зі слухом наводять:

  • Природні процеси. За слух відповідають тисячі мікроволосків, які розташовані у внутрішньому вусі. З віком вони зношуються та не відновлюються.
  • Травми (причому значення мають не тільки ті, які були отримані у літньому віці, а й більш ранні травми).
  • Пошкодження органів слуху.
  • Пухлини та «недоліковані» запалення.
  • Тривале перебування у галасливому приміщенні. На це страждають колишні працівники багатьох «шумних» професій: від шахтарів до музикантів.
  • Отруєння лікарськими препаратами.

Наші пансіонати для людей похилого віку «Забота любимых» подбають про людей похилого віку з обмеженими можливостями. Наш побут та догляд організовані так, щоб кожен постоялець почував себе спокійно, брав участь у спільному житті пансіонату та знаходив однодумців. Звертайтеся до «Забота любимых» , щоб зробити життя дорогих вам людей кращим!