Реабилитация после переломов в домах престарелых

Реабілітація після переломів у будинках для людей похилого віку

У переважній більшості випадків після тяжких травм функції кінцівок відновлюються не відразу. Процес реабілітації може затягтися на тривалий термін, особливо якщо йдеться про серйозні пошкодження, тривале перебування в гіпсі або знерухомлення. За цей час у хворого атрофуються м’язи, різко зменшується рухливість суглобів та погіршується кровопостачання у тканинах, які потрібно відновити, як тільки загоїться перелом. Будинок для людей похилого віку у ​​Кропивницькому «Забота любимых» пропонує клієнтам повноцінний медичний догляд 24/7 та допомогу в реабілітації після травм, пошкоджень, тяжко перенесених хвороб.

Як відбувається лікування після переломів у літніх людей

У похилому віці кісткові тканини стають менш міцними. Вони гірше відновлюються після пошкоджень, а сам реабілітаційний процес проходить довше та потребує підвищеної уваги з боку фахівців. Пацієнтів варто підготувати до того, що для відновлення знадобиться багато сил та завзяття. Зазвичай воно вимагає комплексного підходу: це і відповідне харчування, помірні фізичні навантаження, і медикаментозне лікування.

Не дотримуючись приписів лікарів, є високий ризик виникнення інших проблем, пов’язаних із функціонуванням опорно-рухового апарату – сильні болі, артрози, слабкість у м’язах, скутість рухів. Лікування після переломів спрямоване на:

  • відновлення функцій кінцівок;
  • регенерацію м’язів, що були атрофовані внаслідок травми;
  • нормалізацію функціонування суглобів та щільності кісткової тканини;
  • рятування від больових симптомів.

Як відбувається реабілітація в пансіонаті «Забота любимых»

Персонал нашого будинку для людей похилого віку в Кіровограді допомагає хворим з лікувальною фізкультурою, стежить за розпорядженням лікаря і робить масаж для розігріву м’язів і кращого припливу крові в тканини. Ми надаємо збалансоване чотириразове харчування – раціон підбирається з урахуванням потреб людей похилого віку. По будинку легко переміщатися з ходунками або на інвалідному візку, а велика огороджена територія зручна для прогулянок на свіжому повітрі. В індивідуальному порядку можна замовити послуги професійного реабілітолога, ортопеда, масажиста для консультації або серйозного лікування з регулярними процедурами.