Реабилитация после инсульта в пансионате для пожилых

Реабілітація після інсульту в пансіонаті для людей похилого віку

Людина, яка перенесла інсульт, не може відновитися без сторонньої допомоги. Чим пізнішому віці виникає захворювання, тим складніше і довше доводиться повертатися до звичайного життя. Далеко не всім виходить організувати повноцінний догляд за літнім родичем, який переніс інсульт, в домашніх умовах, адже йому потрібна особлива увага і медичний догляд. Будинки для людей похилого віку в Одесі «Забота любимых» пропонують кваліфіковану допомогу в реабілітації після інсульту.

Догляд за літніми людьми, які перенесли інсульт

Без спеціалізованої освіти доглядати хворих після гострого порушення кровообігу в головному мозку дуже непросто. Часто непідготовлені родичі не можуть надати догляду за літнім членом сім’ї повною мірою, через що реабілітація затягується, супроводжуючись сильним моральним та фізичним дискомфортом з обох боків. У спеціалізованих закладах, де працюють люди з медичною освітою, відновлення часто відбувається швидше з наступних причин:

  • Інтер’єр приміщення підібраний так, щоб людині в колясці або милицях було зручно переміщатися. Підлога вкрита антиковзним покриттям, вздовж стін є поручні, а у сходів – пандуси.
  • Персонал щоденно перевіряє показники здоров’я постояльця, контролює прийом ліків.

Після інсульту деякі люди втрачають здатність самостійно їсти та здійснювати догляд за собою. Доглядальниці стежать за тим, щоб кожен гість був нагодований і не відчував проблем із гігієною.

Найкращі пансіонати для людей похилого віку – це місця, де дбайливий і чуйний персонал має не просто бажання працювати з літніми людьми, але й величезний досвід у спілкуванні з хворими та літніми постояльцями, яким потрібний цілодобовий догляд. Елітний будинок для людей похилого віку «Забота любимых» приймає на роботу лише досвідчений персонал з особливими рисами характеру. У нашому колективі працюють лише чуйні та професійно підковані люди, які вміють надавати першу допомогу та ставати справжньою опорою для кожного постояльця.

Крім фізичної допомоги, наші гості отримують допомогу психологічну. У нас вони перебувають у суспільстві людей зі схожими проблемами, тому значно менше комплексують через свій обмежений стан. У місці, де ніхто нікуди не поспішає і приділяє належну увагу проблемам літніх людей з особливими потребами, відновлення відбувається швидше та ефективніше.