Реабилитация после инсульта в пансионате для пожилых

Садиба для людей похилого віку в Харкові

Будинок для людей похилого віку «Забота любимых» – це центр для нагляду за людьми, яким необхідна допомога в обслуговуванні, реалізації власних потреб. Не завжди є можливість зробити це у близьких та рідних людей, а співробітники будинку мають досвід та професійні навички у питаннях догляду за людьми похилого віку. Пансіонат обладнаний усім необхідним, щоб задовольнити всі потреби гостей.

Послуги нашого пансіонату

Прийнято вважати, що діти повинні доглядати своїх літніх батьків, може створювати дискомфорт обом сторонам. Проте в останні роки тенденція змінюється, і є можливість нагляду за старими професіоналами своєї справи. Пансіонат “Забота любимых” побудований таким чином, щоб по ньому з комфортом можна було переміщатися людям, які відчувають труднощі пересування, на інвалідних візках та ходунках. Новий ремонт у кімнатах проживання виконаний з урахуванням усіх можливих потреб, оснащений кліматичною технікою для комфортного перебування у літній та зимовий періоди, медичним інвентарем. Кожен постоялець отримує від нас:

  • Медична допомога. Цілодобовий догляд та спостереження кваліфікованими доглядальницями. Щоденний вимір тиску, цукру в крові та інших життєвих показників. Контроль за прийомом ліків, уколів, крапельниць.
  • Обслуговування лежачих хворих провадиться професійним медперсоналом.
  • Харчування тільки із здорових страв, розроблене дієтологом.
  • Лікувальні процедури та гігієнічний догляд (стрижка волосся, манікюр та педикюр), допомога у прийомі душу та ванни.
  • Допомога у питаннях не лише фізичного здоров’я, а й спостереження за здоров’ям психологічним, адже в такому віці дуже часто люди впадають у депресію, думають про самотність та свою старість.

Умови проживання

Комфортабельні кімнати спроектовані та виконані відповідно до всіх необхідних функцій та умов з догляду за хворими, людьми з обмеженими можливостями та літніми. Ви маєте можливість вибрати умови проживання: або окремий номер з усіма зручностями, або кімната до шести осіб, у якій є шанс знайти однодумців та друзів за інтересами. Облаштована територія навколо нашого пансіонату будь-якої пори року дозволить прогулятися на свіжому повітрі, насолодитися гарною погодою та мальовничою природою. Дозвілля постояльців різноманітне, у колі друзів можна пограти в настільні ігри та подивитися телевізор, просто провести час, ведучи цікаві бесіди, а наша бібліотека допоможе знайти та вибрати книгу на будь-який смак.

Спеціальні послуги нашого будинку для людей похилого віку

Садиба для людей похилого віку “Забота любимых” пропонує послугу з перевезення лежачих хворих, після важких захворювань і людей, які відчувають труднощі в пересуванні. Повністю взявши на себе обов’язки щодо транспортування пацієнта, ми виконуємо деякі обов’язкові процедури:

  • перед виїздом проводимо огляд хворого;
  • дотримуємось всіх запобіжних заходів при пересуванні від будинку до пансіонату;
  • безпечно розміщуємо у машині швидкої допомоги.

Життя літніх людей у ​​будинку для людей похилого віку «Забота любимых» стає якісним і насиченим, грає новими фарбами, позитивно впливає на фізичне та ментальне здоров’я.