Что подарить на Новый год пожилому человеку: 7 беспроигрышных вариантов

Що подарувати на Новий рік літній людині: 7 безпрограшних варіантів

Щоб виявити турботу та увагу літній людині, порадуйте її у Новий рік корисним презентом. Це може бути символічний сувенір або потрібна у повсякденному житті річ, яка нагадуватиме про вас навіть на відстані. Якщо родич проживає в будинку для людей похилого віку, новорічний подарунок вибрати більш проблематично: потрібно, щоб він не займав багато місця і не заважав сусідам, при цьому порадував вашого близького і був йому потрібним.

Приклади новорічних презентів для пенсіонерів

Ми підготували кілька хороших варіантів, які припадуть до душі людям похилого віку.

  • Подарунок для чаювання. Задушевні бесіди із сусідами за кухлем гарячого напою рятують від сезонної хандри та піднімають настрій. Подайте улюбленим бабусі або дідусеві гарний чайний набір або пару гарних чашок.
  • Набір свіжих фруктів. Корисний і смачний варіант, який не тільки потішить близького, а й зміцнить його імунітет і допоможе почуватися краще.
  • Теплий одяг для дому В’язаний светр, вовняні шкарпетки, м’які домашні капці чи зручний трикотажний костюм на флісі – речі, які подбають про теплоту та комфорт старих людей.
  • Відеовітання від сім’ї. Запишіть сердечні привітання та звернення від близьких родичів пенсіонера. Такий зворушливий і приємний сюрприз принесе велику радість людині похилого віку і ще не раз переглядатиметься протягом усього року.
  • Посуд. Це може бути красива тарілка відповідного розміру, зручні столові прилади, термос. Можна також подарувати набір тканинних серветок.
  • Нічник. М’яке приглушене світло допомагає орієнтуватися в темряві, не турбуючи сон сусідів по кімнаті.
  • Презент, зроблений своїми руками: малюнки онуків у рамках, домашня випічка, самостійно пов’язана шапка чи баночка літнього варення – дуже милий та безцінний жест уваги.

Чого не потрібно дарувати у Новий рік людям похилого віку

Персонал будинку престарілих в Івано-Франківську дбає про гарне самопочуття та моральний дух кожного постояльця. Ми завжди оточуємо гостей добротою та спокійною обстановкою, уникаючи будь-яких подразників. Не слід подавати як подарунок речі, які можуть викликати неприємні спогади. Також не рекомендується вітати зі святом товарами медичного призначення. Вибирайте те, що змушує усміхнутися ваших близьких та зігріти їхні серця любов’ю.