Забота о пожилых людях, страдающих от атеросклероза

Турбота про людей похилого віку, які страждають від атеросклерозу

Після встановлення діагнозу «атеросклероз» варто серйозно замислитися про зміну способу життя, який покращить її якість і допоможе уникнути неприємних наслідків цього захворювання якомога довше. У прогресуючій стадії атеросклероз призводить до появи маси негативних наслідків:

  • проблем із диханням, які часто супроводжуються запамороченнями;
  • сильним головним болям;
  • оніміння кінцівок і слабкості м’язів, що призводять до рухових проблем;
  • когнітивним порушенням – невиразність мови, нечітка побудова думки, забудькуватість тощо;
  • проявам захворювань ШКТ та сечовидільної системи.

Людина, яка страждає від атеросклерозу, потребує особливої ​​уваги та цілодобового нагляду. Організувати коректний догляд у цьому випадку в домашніх умовах дуже складно, адже хвороба часто супроводжується депресивним станом, апатією і навіть агресією з боку хворого. Все це ускладнює догляд за літнім родичем для людей, які не мають відповідної підготовки.

Ефективна допомога хворим на атеросклероз в елітному пансіонаті

У приватному будинку престарілих у Києві «Забота любимых» працюють люди з професійною медичною освітою, здатні полегшити симптоми цієї невиліковної хвороби та зробити життя літнього гостя комфортнішим.

Ми гарантуємо цілодобовий догляд за кожним постояльцем. Медсестри та доглядальники допоможуть прийняти їжу, здійснити гігієнічні процедури, простежать за прийомом ліків.

Ми стимулюємо постояльців найчастіше рухатися. Прогулянки на свіжому повітрі та легкі фізичні вправи не лише допомагають зміцнити здоров’я, а й піднімають настрій.

Ми забезпечуємо гостей якісним харчуванням із свіжих продуктів. Для приготування страв використовуються сезонні продукти, їжа подається на стіл не пізніше ніж через дві години після приготування. Усі страви у меню розроблені з урахуванням особливостей літнього організму.

Наш будинок для людей похилого віку європейського рівня забезпечує повний догляд за літніми людьми. При необхідності ви можете скористатися послугою транспортування лежачих хворих, щоб привезти пацієнта до нашого пансіонату або відвезти його додому.

Вибирайте найкращі умови для життя ваших родичів разом із професійною командою медперсоналу пансіонату для літніх «Забота любимых»!