Как лечат неврозы в домах престарелых

Як допомогти літній людині впоратися з неврозом

Невроз – проблема психічного характеру, що у людей будь-якого віку. Але особливо йому схильні люди похилого віку. Вихід на пенсію, зміна способу життя, одноманітність обстановки, вікові захворювання можуть спричинити тривожні розлади. Персонал приватного пансіонату для престарілих у ​​Дніпрі «Забота любимых» приділяє підвищену увагу моральному стану своїх постояльців. Ми дбаємо про профілактику психічних розладів у наших клієнтів та допомагаємо їм у лікуванні неврозів, оточуючи турботою та увагою.

Ознаки неврозу у людей похилого віку

Багато хто плутає симптоми неврозу зі змінами характеру в похилому віці. Літні люди постійно хвилюються, у них спостерігаються перепади настрою, нудьги, проблеми зі сном і втома. У більш серйозних випадках людина похилого віку може зіткнутися з панічною атакою. Сама ж тривога може виникати і за певної події, що викликає роздратування або страх, і незалежно від зовнішніх факторів.

Неврози можуть супроводжуватися запамороченням, болями у грудях, утрудненим диханням, тахікардією, нудотою, головними болями. Тому часто їх можна сплутати із серцево-судинними захворюваннями.

Часто у людей похилого віку невроз супроводжується:

  • Замкнутістю та проблемами з комунікацією.
  • Підвищеною дратівливістю, уразливістю, вразливістю.
  • Невпевненістю у собі чи, навпаки, завищеною самооцінкою.
  • У деяких випадках агресією та підвищеною збудженістю нервової системи.
  • Забудькуватістю і неуважністю.

Неврози можуть проявлятися також у втраті апетиту, порушенні біоритмів, безсонні. Літня людина може стати більш чутливою до температури, звуків, світла.

Як лікують неврози в пансіонатах для людей похилого віку

Насамперед варто пам’ятати, що невроз – це проблема психічного характеру. У критичних ситуаціях може знадобитися консультація кваліфікованого фахівця та медикаментозне лікування. Найчастіше допоможе комплексний підхід: сприятлива атмосфера, спілкування, прогулянки на свіжому повітрі, корисне харчування, нові захоплення, активне проведення часу.

Персонал будинку для літніх людей у ​​Дніпрі «Забота любимых» забезпечує всі умови для того, щоб постояльці відчували себе комфортно та безпечно в нашому пансіоні. Адже для кожної людини похилого віку важливо відчувати розуміння і доброту оточуючих.

Людям, які зіткнулися із проблемою неврозу, важлива підтримка близьких. Пансіонат для людей похилого віку «Забота любимых» у Дніпрі щодня відкрита для відвідування. Всі клієнти мають вільний доступ до стаціонарних та мобільних телефонів, а також Skype.

Ми заохочуємо будь-які заняття, які приносять нашим постояльцям задоволення і допомагають їм позбутися тривоги. Літні люди можуть користуватися бібліотекою, дивитися телевізор, грати в настільні ігри, в’язати, доглядати кімнатні рослини або займатися йогою. Спілкування у колі однолітків допомагає розслабитися та почуватися комфортно.

Ціна послуг пансіонату для людей похилого віку в Дніпрі «Забота любимых» по кишені будь-якій працюючій сім’ї. Вартість перебування у нас літньої людини формується залежно від її самостійності, умов проживання та індивідуальних потреб. У стандартний пакет послуг входить чотириразове збалансоване харчування, постійний нагляд персоналу, регулярний контроль за самопочуттям, продумане дозвілля. Ми додатково передбачаємо профілактичні масажі, допомогу реабілітолога у відновленні після травм та індивідуальний графік прийому їжі.