Как морально подготовить пожилого человека к переезду в пансионат

Як морально підготувати літню людину до переїзду в пансіонат

Кожна велика подія у житті супроводжується стресом. Іноді він приносить позитивні почуття як при народженні дитини або під час весілля. Але є такі ситуації, хвилювання яких важко адаптувати під власний досвід, адже вони кардинально змінюють життя.
Переїзд до будинку для людей похилого віку у Вінниці «Турбота коханих», безумовно, впливає на життя кожного нашого гостя. Ми знаємо, як часом буває непросто залишити звичне середовище і почати будувати життя в новому місці, тому всіляко допомагає нашим постояльцям адаптуватися і почуватися комфортно. Сьогодні ми поговоримо про те, як морально підготувати людину похилого віку до переїзду в елітний пансіонат, щоб адаптація пройшла без стресів.

Що потрібно зробити до переїзду в будинок для людей похилого віку

Ми пропонуємо можливість відвідати наш елітний пансіонат ще до переїзду. Під час візиту ви зможете познайомитися з персоналом та іншими постояльцями, побачити на власні очі умови життя, меню, організацію догляду.
Перед переїздом потрібно зібрати документи та познайомити медичний персонал зі списком ліків та препаратів, необхідних для здоров’я нашого нового постояльця. Медсестри щодня перевірятимуть стан і слідкуватимуть, щоб усі приписи лікаря виконувались точно та вчасно.

Моральна підготовка до переїзду в пансіонат для людей похилого віку

  • Обговоріть із літнім родичем найцікавіші його питання:
    Літня людина зможе зв’язатися з домашніми будь-якої миті. У наших медсестер є стаціонарний телефон, яким можна зателефонувати в будь-який час.У доступі мобільний зв’язок, а також Skype – зручний спосіб зв’язатися із сім’єю з відео.
  • Сім’я може приїхати та відвідати родича у зручний час.
  • Ви будь-якої миті зможете забрати літню людину назад, адже пансіонат, зовсім як дитячий табір, прихильно ставиться до бажання гостей до повернення до звичайного життя.

Постояльці приїжджають до нас як на час, так і постійно. Деякі гості «Турботи коханих» перебувають з нами лише на період реабілітації після хвороби, хтось живе у нашому пансіонаті лише під час відпустки своїх домочадців чи буднів, коли сім’я на роботі. Залежно від термінів перебування формується ціна в будинку для людей похилого віку. Ми утримуємо цінову політику на прийнятному рівні, пропонуючи гідні умови для життя кожному пенсіонерові.