Жизнь постояльцев пансионата

Як переконати літню людину переїхати до будинку престарілих

На пострадянському просторі у свідомості людей укоренилася думка, що будинок для людей похилого віку та інвалідів – негідна установа. Багато хто побоюється оформляти туди членів сім’ї, через що їм доводиться запрошувати доглядальниць або, не маючи досвіду та потрібної освіти, доглядати літніх родичів самостійно.

Обидва варіанти рідко повністю задовольняють потребам людей похилого віку. Пустити в будинок чужої людини – не завжди найкраща ідея, та й особистих сил може не вистачити для забезпечення повноцінного догляду за людиною у віці. Старі люди страждають, бачачи старання своїх дітей та онуків, які хочуть зробити їхнє життя кращим, але просто не вміють надавати догляду професійно.

Приватний пансіонат для людей похилого віку і тих, хто потребує турботи, – вихід із цього замкнутого кола. Такі установи перейняли європейський досвід у догляді людей похилого віку. Разом з нашим менталітетом і бажанням віддати належне старшому поколінню ця практика дає оптимальний результат і для людей похилого віку, і для їхніх родичів.

Коли звертаються до приватного пансіонату для літніх людей

До послуг будинків для людей похилого віку вдаються в різних життєвих обставинах:

 • якщо літня людина знаходиться в квартирі одна і не може повноцінно доглядати за собою;
 • коли в домашніх умовах складно організувати необхідні умови для комфортного життя людини з особливими потребами (необхідне медичне обладнання, перепланування тощо);
 • якщо старий родич хворий, переніс операцію, має складну травму і йому потрібна реабілітація;
 • коли у квартирі є маленькі діти, яким складно бачити специфічні процедури у догляді за людиною похилого віку;
 • якщо сім’я тимчасово їде (у відпустку, на заробітки, у відрядження), а люди похилого віку залишаються без нагляду;
 • за необхідності допомогти літній людині соціалізуватися, позбутися самотності та інших негативних почуттів.

Чому люди похилого віку не хочуть заселятися в будинок для людей похилого віку

Постояльцы

Чим людина старша, тим активніше її долають занепокоєння. Такі люди відчувають фізичну та емоційну вразливість, тому бояться змін. А раптом у новому місці проживання будуть погані умови, убога їжа, хамське ставлення, холодне приміщення, злі сусіди по кімнаті? Страхи тримають людей похилого віку в напрузі, але працювати з подібними стереотипами можна і потрібно, особливо, коли є вагомі докази.

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Забота любимых» допоможе викорінити хибне уявлення про життя в сучасному будинку для літніх людей європейського рівня.

Комплексний догляд за самостійними людьми похилого віку

Ми гарантуємо наступні умови життя для людей похилого віку:

 1. Цілодобова турбота та контроль стану. Ні, ми не опікуємося нашими гостями, а саме дбаємо про кожного з них: мінімум двічі на день вимірюємо основні життєві показники, справляємося про самопочуття та блискавично реагуємо за будь-яких негативних симптомів.
 2. Професійна допомога спеціалістів. Персонал пансіонату має досвід у спілкуванні з людьми у віці, які страждають від фізичних та психологічних недуг. Тут швидко надають невідкладну допомогу, піклуються, спілкуються з повагою та створюють максимально комфортне середовище для спокійного та безпечного життя.
 3. Повноцінне здорове харчування. Люди похилого віку часто страждають від незбалансованого харчування, але організація меню в пансіонаті за рекомендаціями дієтологів допомагає впоратися з проблемами травлення.
 4. Допомога при психологічному дисбалансі. Дружня атмосфера допомагає забути про тривоги та впоратися зі стресами. Але якщо людині потрібна серйозніша підтримка, ми запрошуємо психолога, який направить думки в позитивне русло і допоможе знову відчути потяг до життя.
 5. Компанія однодумців. У літні роки не так просто знайти приятелів, але людині потрібна компанія для відчуття повноти життя. Усі постояльці пансіонату приблизно одного віку і мають схожі інтереси, тому їм просто знаходити спільні теми для розмов. Персонал гуртує гостей, пропонує колективні заняття та стимулює до відкритої доброї комунікації.

Допомога та організація побуту для лежачих людей

Люди з обмеженою рухливістю, інваліди та прикуті до ліжка важкохворі особливо потребують професійного догляду та людської уваги. Для їхнього комфортного життя потрібні особливі умови, які реалізовані у приватному пансіонаті «Забота любимых».

 1. Кімнати обладнані для лежачих хворих: спеціальні ліжка з протипролежневими та ортопедичними матрацами, трапеціями, підголовниками.
 2. Лікарське спостереження відбувається цілодобово. У кожній кімнаті є відеокамера, якою чергова медсестра контролює стан постояльців. Для екстреного виклику персоналу передбачено тривожні кнопки.
 3. Для людей, які проходять курс реабілітації і поступово встають на ноги, є милиці та ходунки. На стінах є поручні, а підлога покрита протиковзким покриттям.
 4. Планування приватного пансіонату для людей похилого віку створене з урахуванням їх потреб: розширені дверні отвори для легкого переміщення на інвалідному візку, пандуси, відсутність крутих спусків та підйомів.

У нашому будинку для людей похилого віку ніхто не залишається наодинці зі своїми страхами та хворобами. Пансіонат «Забота любимых» створений для того, щоб підтримувати людей похилого віку, даючи їм сили та можливості жити повноцінним гідним життям.