реабилитация после инсульта в частных домах престарелых

Як відбувається реабілітація після інсульту у приватних будинках для людей похилого віку

Відновлення після серцево-судинних захворювань потребує відповідального підходу, постійного спостереження фахівців та терпіння як з боку хворого, так і з боку близьких. Найчастіше реабілітація передбачає не так медикаментозне лікування, як відновлення опорно-рухового апарату, мови та пристосування людини до нового способу життя. Пансіонат для пенсіонерів «Забота любимых» – установа європейського типу з наданням цілодобового спостереження з боку кваліфікованого персоналу.

Особливості догляду за хворими після інсульту

І методи реабілітації, і процес відновлення залежить від того, які ділянки мозку були уражені. Лежачі хворі потребують постійного нагляду: рідні чи доглядальниця зобов’язані готувати їжу, допомагати з гігієнічними процедурами, стежити за прийомом ліків, займатися профілактикою пролежнів, робити масажі чи легку зарядку. Крім того, потрібно забезпечити всі умови для того, щоб людина почувала себе комфортно.

Часто реабілітація має на увазі відновлення моторики рук чи ніг. У цьому випадку невропатолог прописує масажі та лікувальну фізкультуру під наглядом фахівців. Передбачаються також зміни у звичках:

  • Відмова від куріння та вживання спиртних напоїв.
  • Регулярні помірні фізичні навантаження та прогулянки на свіжому повітрі.
  • Дотримання дієти з урахуванням особливостей організму та тяжкості наслідків після перенесеного інсульту.
  • Застосування лікарських препаратів, що розріджують кров та нормалізують артеріальний тиск.
  • Для відновлення мови чи поліпшення психологічного стану можуть знадобитися послуги інших фахівців: логопеда, психолога, фізіотерапевта.

Реабілітація після інсульту

Приватний пансіонат для людей похилого віку пропонує комплексний догляд за тяжкохворими пацієнтами, літніми з травмами та серцево-судинними захворюваннями. У нас працюють досвідчені доглядальниці та санітарки, які з повагою, турботою та любов’ю ставляться до всіх гостей закладу. Ми забезпечуємо фізіологічну, психологічну та соціальну реабілітацію лежачим хворим, постояльцям з порушенням опорно-рухового апарату, а також самостійним людям похилого віку, які потребують соціалізації та кваліфікованого нагляду.