отечность в преклонном возрасте

Як впоратися з набряками у похилому віці

З віком відбуваються зміни у роботі внутрішніх органів та кровоносної системи, що призводить до накопичення зайвої рідини в тканинах. Найчастіше набряклість спостерігається в кінцівках, рідше – на обличчі чи інших частинах тіла. Впоратися з проблемою допоможе своєчасне визначення причини недуги та кваліфікована допомога.

Чому виникають набряки у людей похилого віку

Спровокувати патологію може як неправильний спосіб життя, і серйозні порушення у функціонуванні організму. Найбільш поширеними причинами набряклості є:

  • Неправильне харчування з великою кількістю солоної, гострої їжі.
  • Побічна дія лікарських засобів, які приймає людина.
  • Наслідки давніх травм.
  • Надмірні фізичні навантаження.
  • Невідповідне взуття, що порушує процеси кровообігу.

Сильну набряклість можуть викликати захворювання серцево-судинної системи, порушення щитовидної залози, проблеми з нирками, варикоз і навіть алергія.

Кваліфікований персонал приватного будинку для людей похилого віку «Забота любимых» допомагає постояльцям у питаннях профілактики, виявлення та лікування недуги. Щоб не допустити його виникнення, ми заохочуємо регулярні прогулянки на свіжому повітрі, стежимо за вагою постояльців та їх самопочуттям, а також забезпечуємо збалансоване чотириразове харчування.

Як лікувати застій рідини в організмі

При тяжких формах набряклості необхідно звернутися за консультацією до лікаря. За результатами аналізів він перенаправить хворого до профільного фахівця чи поставить діагноз та призначить лікування. Зазвичай лікарі рекомендують фізіотерапевтичні процедури або масажі для швидкого та ефективного усунення проблеми. Часто хворим прописують уколи та крапельниці. Боротися з набряком варто у спеціальних закладах під наглядом професіоналів: у лікарнях, санаторіях, пансіонах.

Щоб забезпечити літній людині якісний догляд та кваліфіковану допомогу, звертайтесь до приватного пансіонату європейського рівня «Забота любимых» . Постояльці наших будинків перебувають під постійним наглядом санітарок і доглядальниць, які контролюють прийом медикаментів, допомагають виконувати приписи лікарів, стежать за самопочуттям та відповідають за загальний комфорт та добробут людей похилого віку.