Каким должен быть режим дня пожилого человека

Яким має бути режим дня людини похилого віку

Грамотний розпорядок дня – запорука бадьорості, молодості та гарного самопочуття. З виходом на пенсію людина змінює спосіб життя: без робочих зобов’язань йому не потрібно підніматися з ліжка в один і той же час, похапцем снідати, похапцем виконувати зобов’язання по дому в єдиний вихідний. Життя стає більш розміреним і спокійним. Попри це лікарі-геронтологи рекомендують не нехтувати режимом дня навіть із виходом на заслужений відпочинок.

5 причин чому потрібно дотримуватися порядку дня в похилому віці

  1. Життя без ритму з часом стає нудним, а відсутність завдань на день може призвести до того, що людина просто втратить мету існування. Це може призвести до проблем психологічного характеру та затяжної депресії.
  2. З віком відбувається порушення біоритмів. Літні люди часто страждають на безсоння, чуйно сплять, прокидаються ночами, а вдень почуваються млявими і втомленими. Відбій і підйом одночасно допомагає впоратися з проблемою.
  3. Грамотне планування дня допомагає виділити час на захоплення, фізичну активність, спілкування та відпочинок. У цьому випадку життя залишається таким самим насиченим і комфортним, як і до пенсії.
  4. Процес старіння супроводжується змінами та в органах травлення. Внаслідок цього гірше засвоюються корисні речовини, пропадає апетит, виникають проблеми зі стільцем. Збалансоване харчування з дотриманням режиму позбавляють неприємних симптомів та зміцнює організм.
  5. Розпорядок позитивно впливає на імунну систему і є відмінною профілактикою низки старечих недуг.

Дотримання режиму дня у приватних пансіонатах

Будинок для людей похилого віку в Житомирській області «Забота любимых» – заснування європейського зразка з цілодобовим доглядом. Ми приділяємо підвищену увагу здоров’ю кожного постояльця та допомагаємо йому дотримуватися режиму дня з урахуванням індивідуальних особливостей організму, приписів лікаря та рекомендацій кваліфікованих геронтологів.

Кожному гостю ми надаємо затишні кімнати з євроремонтом, збалансоване чотириразове харчування, допомогу з гігієнічними процедурами та прийомом ліків. Тут люди похилого віку проходять реабілітацію, спілкуються з однолітками і захоплююче проводять дозвілля за улюбленими заняттями: спорт, читання, садівництво, кулінарія та будь-які інші захоплення. У пансіонаті для людей похилого віку в Житомирі «Забота любимых» кожен гість почувається так само комфортно та вільно, як у рідному домі.